-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234387
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234386
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003592-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234383
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234380
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234379
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003792-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234378
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-004028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234377
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-08-31-001130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234376
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання Немирівського ліцею імені академіка НАН Ук...×-
Поточний ремонт зовнішніх мереж теплопостачання Немирівського ліцею імені академіка НАН України Івана Федоровича Кураса Балтської міської ради Одеської області, Подільський район, с.Немирівське, вул.Лесі Українки, 53-Б
- ID: UA-2026-08-31-001131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234374
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ АКАДЕМІКА НАН УКРАЇНИ ІВАНА ФЕДОРОВИЧА КУРАСА БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37342997ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234373
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт вул. Залізнична с. Мар'янівка Звенигородського району Черкась...×-
Поточний дрібний ремонт вул. Залізнична с. Мар'янівка Звенигородського району Черкаської області
- ID: UA-2026-08-31-001122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234372
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ"ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 38345352ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації каналу доступу до мережі Інтернет.- ID: UA-2026-08-31-001124-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234370
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фурнітура різна- ID: UA-2026-08-28-003993-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234369
ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги навчання та щорічна перевірка знань з охорони праці у операторів котельні- ID: UA-2026-08-31-001119-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234368
КНП "Медвинська АЗПСМ" ЄДРПОУ: 43238539ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування...×-
Послуги по виготовленні проекту землеустрою що забезпечує еколого економічне обгрунтування сівозміни та впорядкування угідь (в частині впорядкування угідь) загальною плошею 13.5000 га
- ID: UA-2026-08-31-001120-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234367
Іванівська сільська рада ЄДРПОУ: 04394616ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -