-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000276-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233518
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електропостачання артезіанської свердловини за адресою: Вінницький р-н, с. Цвіжин, вул. Во...×-
Електропостачання артезіанської свердловини за адресою: Вінницький р-н, с. Цвіжин, вул. Вороніна, (кад.ном. 0520682000:03:001:0289) ( Відділ управління майном та будівництва Лука - Мелешківської селищої ради) 2026/2009/14848
- ID: UA-2026-08-31-000272-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233516
АТ Вінницяобленерго ЄДРПОУ: 00130694ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Товари для здійснення поховальних церемоній військовослужбовця- ID: UA-2026-08-31-000257-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233515
Військова частина А3488 ЄДРПОУ: 26616307ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Букет живих квітів- ID: UA-2026-08-31-000271-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233514
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04411007ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування за кодом CPV за ДК 021:2015-39220000-0 (Щітка)
- ID: UA-2026-08-31-000273-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233511
комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 01982591ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Матейків - с.Павлівка- с.Трудолюбів...×-
Прокат пасажирського транспортного засобу без водія (с.Матейків - с.Павлівка- с.Трудолюбівка до Матейківської гімназії з дошкільним підрозділом та у зворотньому напрямку)
- ID: UA-2026-08-31-000268-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233510
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41299207ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15850000-1 Макаронні вироби.- ID: UA-2026-08-31-000269-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233509
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВЕЛИКОВИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44145409ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000267-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233508
ПЕТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04359620ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
67/ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні.- ID: UA-2026-08-31-000265-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233507
ВОНІГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452460ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари та офісне приладдя- ID: UA-2026-08-31-000263-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233506
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення технічного нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи електропостача...×-
Послуги з проведення технічного нагляду за об’єктом: «Реконструкція системи електропостачання Холодногірсько-заводської лінії метрополітену в частині підключення газопоршневої установки на тягових підстанціях Т-5 (інв. №Е01030121), Т-3 (інв. №Е01030119) та ЛЕП-6 кВ Холодногірсько-заводської лінії (інв. № Е0314059). Архітектурно-будівельна частина. Огорожа (електродепо «Немишлянське» за адресою: м. Харків,*****)»
- ID: UA-2026-08-31-000264-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233505
КП "Харківський метрополітен" ЄДРПОУ: 04805918ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйця столові курячі- ID: UA-2026-08-31-000260-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233504
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення (Засіб миючий дезінфікуючий)- ID: UA-2026-08-31-000261-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233503
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 11 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
НАЛІПКА З ПЛІВКА ОРАКАЛ З ФІГУРНОЮ ПОРІЗКОЮ- ID: UA-2026-08-31-000262-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233502
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №3" ЄДРПОУ: 30083840ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення по нарахуванню зарплат...×-
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення по нарахуванню зарплати "БухЕксперт-Зарплата" (код за класифікатором ДК 021:2015-72260000-5 - Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-08-31-000256-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233501
Оноківська сільська рада ЄДРПОУ: 04350168ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -