-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук)- ID: UA-2026-09-04-009096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297779
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо" ЄДРПОУ: 37766028ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-04-009089-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297777
КЗ СОР "Роменське ВПУ" ЄДРПОУ: 02547369ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакет майка,пакет- ID: UA-2026-09-04-009085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297776
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, ТУРИЗМУ, СПОРТУ ТА ГУМАНІТАРНОГО РОЗВИТКУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42640282ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (лавковий брус дерев’яний (код ДК 021:2015-03410000-7 Деревина)- ID: UA-2026-09-04-009088-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297775
Мукачівський державний університет ЄДРПОУ: 36246368ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити,листи,стрічки та фольга пов'язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-09-04-009084-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297774
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатний сік та фруктові соки- ID: UA-2026-09-04-009082-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297771
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДЕВЛАДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43383693ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господ...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування.
- ID: UA-2026-09-04-009102-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297769
Управління гуманітарного розвитку Шацької селищної ради ЄДРПОУ: 44008889ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експозиційна вітрина з нержавіючої сталі (1500х700х905 мм)- ID: UA-2026-09-04-009059-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297766
ДК 021:2015: 39170000-4 Магазинні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки віскозні 5 шт, серветки мікрофібра д/скла- ID: UA-2026-09-04-009074-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297765
Комунальний заклад "Балтський педагогічний фаховий коледж" ЄДРПОУ: 36642931ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-04-009080-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297764
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378209ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пензель, мінівалик- ID: UA-2026-09-04-009079-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297762
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарський засіб Teicoplanin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Teicopl...×-
Лікарський засіб Teicoplanin – ДК 021:2015 - 33600000-6 - Фармацевтична продукція (Teicoplanin – Код ДК 021:2015 – 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
- ID: UA-2026-09-04-009061-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297761
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-009067-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297760
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Негаран...×-
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Негарантійний ремонт ноутбуку)
- ID: UA-2026-09-04-009058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297758
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА ЄДРПОУ: 05465258ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд стерилізаторів- ID: UA-2026-09-04-009070-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297757
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 02010830ДК 021:2015: 50421000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного обладнанняЗавершена -