-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей-олівець Buromax PVP 8гр- ID: UA-2026-08-31-012168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245447
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову освіту в закладі загальної середньої...×-
Послуги з харчування учнів, які здобувають початкову освіту в закладі загальної середньої освіти – Йосипівська початкова школа Брусилівської селищної ради
- ID: UA-2026-08-31-012167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245446
Йосипівська початкова школа Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 22067447ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стелажі металеві оцинковані (код згідно ДК 021:2015:39150000-8 Меблі та приспособи різні)- ID: UA-2026-08-31-012169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245445
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38329739ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тушка хека- ID: UA-2026-08-31-012163-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245444
Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора ЄДРПОУ: 03191584ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання та комплектуючі для систем відеоспостереження та контролю доступу- ID: UA-2026-08-31-012158-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245439
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОТЕХ" ЄДРПОУ: 34239034ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корю...×-
«Поточний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Левка Лук’яненка в селищі Сосниця Корюківського району Чернігівської області», за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 – будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2026-08-31-012157-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245438
Сосницька селищна рада ЄДРПОУ: 04412656ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:01)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Ярославів Вал, 26, Шевченківський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-012155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гальмівні рідини- ID: UA-2026-08-31-012154-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245435
Комунальне підприємство "Конотопське транспортне управління" ЄДРПОУ: 03328557ДК 021:2015: 09211650-2 Гальмівні рідиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання електронних комунікаційних послуг- ID: UA-2026-08-31-012151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245431
Академічний ліцей Бориславської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 46184460ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електростанція інверторна бензинова (1Ф) – FG5500iE (4 кВт) (FORTE)- ID: UA-2026-08-31-012150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245430
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 15- ID: UA-2026-08-31-012149-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245429
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом...×-
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
- ID: UA-2026-08-31-012147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245425
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для с/г техніки- ID: UA-2026-08-31-012153-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245424
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Л...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Луцьк - Радомишль - Демидівка – Дубно на ділянці км 20+935 - км 37+912 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-012146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245423
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фі...×-
код ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Інгалятор компресорний (код НК 024:2023 – 35457 Система інгаляційної терапії без підігрівання))
- ID: UA-2026-08-31-012144-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245422
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-