-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма ку...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма курсу Кар'єрний GPS: навчальна програма з особистісного розвитку і кар'єрного орієнтування з урахуванням гендерного різноманіття для учнів 8-9 класів. Робочий зошит (авт. Ірина Плешакова) у кількості 7 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000064-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303748
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-06-000063-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303747
Широківська селищина рада Миколаївської області ЄДРПОУ: 04377049ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Технології» підручни...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Технології» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 кас (авт. Гетьман Т.С., Тороп К. С., Біневич І. В., Василенко Б. В.), у кількості 15.6 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000062-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303746
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Технології» підручни...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Технології» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 кас (авт. Гетьман Т.С., Тороп К. С., Біневич І. В., Василенко Б. В.), у кількості 15.6 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000061-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303745
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунки та нагороди (Вимпел)- ID: UA-2026-09-06-000060-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303744
Широківська селищина рада Миколаївської області ЄДРПОУ: 04377049ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Технології» підручни...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Технології» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 кас (авт. Гетьман Т.С., Тороп К. С., Біневич І. В., Василенко Б. В.), у кількості 15.6 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000059-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303743
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ослуги, пов'язані зі спортом (оренда технічних засобів для організації змагань) для п...×-
ослуги, пов'язані зі спортом (оренда технічних засобів для організації змагань) для проведення «Кубок України з пляжного водного поло серед чоловіків»
- ID: UA-2026-09-06-000058-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303742
ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
вал карданний до екскаватора ЕО3322Д для технічного обслуговування та ремонту техніки спец...×-
вал карданний до екскаватора ЕО3322Д для технічного обслуговування та ремонту техніки спеціального призначення інженерної служби
- ID: UA-2026-09-06-000055-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303741
Військова частина А1586 ЄДРПОУ: 24963810ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Допоміжне екіпірування (Прапори)- ID: UA-2026-09-06-000057-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303740
Широківська селищина рада Миколаївської області ЄДРПОУ: 04377049ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
44510000-8 Знаряддя (Набір біт (56 од.) Набір свердел (24 од.) Набір свердел з метчиком (6...×-
44510000-8 Знаряддя (Набір біт (56 од.) Набір свердел (24 од.) Набір свердел з метчиком (6 од.) Набір ключів із тріскачкою (12 од.) Лопата совкова Граблі Гідравлічні пресс-клещі (для обжима клем))
- ID: UA-2026-09-06-000056-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303739
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 22.09.26 11:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Модуль СПРУТ 3 (о), Модуль СПРУТ 6 (о), Модуль СПРУТ 12 (о), Модуль СПРУТ 15 (о)- ID: UA-2026-09-06-000054-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303738
Військова частина А4848 ЄДРПОУ: 26638355ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (конверти поштові формату...×-
ДК 021:2015 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (конверти поштові формату C5 (162х229 мм), пакети поштові формату B4 (250х353 мм)
- ID: UA-2026-09-06-000045-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303737
Військова частина А4594 ЄДРПОУ: 26631695ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 09:44)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44530000-4 - Кріпильні деталі (кабельна стяжка 100x2.5)- ID: UA-2026-09-06-000052-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303736
Військова частина А4594 ЄДРПОУ: 26631695ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 09:59)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-06-000053-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303735
Широківська селищина рада Миколаївської області ЄДРПОУ: 04377049ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Математика» підручни...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: «Математика» підручник інтегрованого курсу для осіб з особливими освітніми потребами (F 70) 9 клас (Біневич І.В., Тороп К.С.), у кількості 11.44 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-09-06-000051-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303734
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -