-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-000169-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233412
ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04353296ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної...×-
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної War Touch 9198, інв. №10147141507 та пристрою для обігріву пацієнта Bair Hugger 025532, інв. №1014700521 за кодом ДК 021:2015 - 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-000167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233411
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції...×-
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції та документів)
- ID: UA-2026-08-31-000168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233410
ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги у сфері інформатизації (ДК 021:2015: 72266000-7 Консул...×-
Інформаційно-консультаційні послуги у сфері інформатизації (ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги, з питань програмного забезпечення)
- ID: UA-2026-08-31-000164-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233408
Комунальне некомерційне підприємство "Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги" Добропільської міської ради ЄДРПОУ: 37755220ДК 021:2015: 72266000-7 Консультаційні послуги з питань програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини різні- ID: UA-2026-08-31-000165-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233407
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)- ID: UA-2026-08-31-000163-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233406
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ізострічка- ID: UA-2026-08-31-000162-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233405
ЧЕРНІВЕЦЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКСВІТЛО" ЄДРПОУ: 05451090ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233404
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земельними ділян...×-
Розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земельними ділянками для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Рівне Рівненської міської ради Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-000160-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233403
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (Круг відрізний по металу)- ID: UA-2026-08-31-000159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233402
Комунальне некомерційне підприємство "Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 38853852ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Знаряддя (стрічки безкінцеві, шліфувальні круги, валики, щітки)- ID: UA-2026-08-31-000157-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233401
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва ЄДРПОУ: 03359753ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для легкового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-000158-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233400
ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04353296ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дихальний апарат на стисненому повітрі DRAGER PSS 4000 в комплекті- ID: UA-2026-08-31-000152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233399
Військова частина А4118 ЄДРПОУ: 26632364ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тяга ЗІЛ склоочисника СЛ-440, диск зчеплення МТЗ-80 на пруж.посил. (закрит.)- ID: UA-2026-08-31-000156-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233398
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля. Код ДК 021-2015 (CPV)03210000-6 - Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-000155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233397
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -