-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини за кодом ДК:021:2015: 092111100-2 Моторна Олива (Масло WOLVER TURBO POWER 15W-4...×-
Запчастини за кодом ДК:021:2015: 092111100-2 Моторна Олива (Масло WOLVER TURBO POWER 15W-40 18л)
- ID: UA-2026-09-04-007914-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296645
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-09-04-007924-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296643
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22201472ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення- ID: UA-2026-09-04-007920-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296642
Комунальне підприємство "Семенівська лікарня" Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради ЄДРПОУ: 01999494ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-04-007706-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296641
Військова частина А3336 ЄДРПОУ: 08434904ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 13:43)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Напівбрикети торфяні- ID: UA-2026-09-04-007928-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296638
КУ Базалійський ліцей Теофіпольської селищної ради ЄДРПОУ: 25879861ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вогнегасники- ID: UA-2026-09-04-007927-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296634
Комунальне підприємство "Покуття-Комунальник" ЄДРПОУ: 35602573ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони з борошна вищого гатунку- ID: UA-2026-09-04-007922-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296632
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту кабінетів №1, 4, 5 в приміщенні амбулаторії №2 КНП ОМР «Охтирс...×-
Послуги з поточного ремонту кабінетів №1, 4, 5 в приміщенні амбулаторії №2 КНП ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою м. Охтирка, вул. Київська, будинок 96
- ID: UA-2026-09-04-007917-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296630
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради "Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 40980271ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з укладання полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідально...×-
Послуги з укладання полісів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, (код ДК 021:2015 66510000-8 Страхові послуги).
- ID: UA-2026-09-04-007916-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296628
ЕСМАНЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04390191ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошик з квітами- ID: UA-2026-09-04-007915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296627
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи на реконструкцію еле...×-
Розробка проектно-кошторисної документації з проходженням експертизи на реконструкцію електричних мереж способом влаштування гібридної сонячної електростанції для Базалійської АЗПСМ, розташованої за адресою селище Базалія, вулиця Свободи, 52 Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2026-09-04-007911-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296626
КНП "Теофіпольський ЦПМСД" ЄДРПОУ: 38611140ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-04-006966-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296625
Військова частина А3336 ЄДРПОУ: 08434904ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 13:07)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предмети ритуальної належності для проведення захоронення- ID: UA-2026-09-04-007907-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296624
Виконавчий комітет Дубов'язівської селищної ради ЄДРПОУ: 41840809ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15620000-0 Крохмалі та крохмалепродукти (Крупа манна)- ID: UA-2026-09-04-007899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296622
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВОДЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№146)" ЄДРПОУ: 14316876ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
картопля- ID: UA-2026-09-04-007902-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296621
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТИШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42301232ДК 021:2015: 15310000-4 Картопля та картопляні виробиЗавершена -