-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крісла для конференц залу- ID: UA-2026-09-03-011732-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285288
Військова частина А3783 ЄДРПОУ: 26613450ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бронедвері 3 класу захисту ЕІ-60- ID: UA-2026-09-03-011882-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285287
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 44221200-7 ДверіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Друк сертифікатів А4- ID: UA-2026-09-03-011909-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285286
Національний університет "Київський авіаційний інститут" ЄДРПОУ: 45853942ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металевий короб- ID: UA-2026-09-03-011890-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285282
КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» ЄДРПОУ: 14034534ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників- ID: UA-2026-09-03-011900-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285281
ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-03-011905-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285279
УКП "Комунальник" ЄДРПОУ: 03366285ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з (експертного обстеження) технічного діагностування ліфта пасажирського з...×-
Виконання робіт з (експертного обстеження) технічного діагностування ліфта пасажирського зав.№557 М-76 в/п 500кг код ДК 021:2015 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
- ID: UA-2026-09-03-011902-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285278
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Кіровоградській області" ЄДРПОУ: 08733937ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту шкільного автобуса ГАЗ 32213- ID: UA-2026-09-03-011893-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285277
ПУШКАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372644ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання...×-
Технічне обслуговування газового обладнання, газопровідної мережі та супутнього обладнання газових котелень (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) – 50530000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-03-011904-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285274
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перець мелений,сухий часник,коріандр,паприка,куркума,орегано,ванілін- ID: UA-2026-09-03-011896-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285273
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних т...×-
Послуги із здійснення операцій з готівкою (в т.ч. інкасація коштів, перевезення валютних та інших цінностей, оброблення та зберігання готівки) у м. Запоріжжя
- ID: UA-2026-09-03-011897-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285271
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини та комплектуючі до автомобільної техніки, Код ДК 021:2015 34330000-9 - Зап...×-
Запасні частини та комплектуючі до автомобільної техніки, Код ДК 021:2015 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
- ID: UA-2026-09-03-011603-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285270
Військова частина А0563 ЄДРПОУ: 08124500ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 15:52)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Терморегулятор- ID: UA-2026-09-03-011889-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285268
Кам'янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради ЄДРПОУ: 23827908ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний дрібний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул.Бугаївська в с.Мельник...×-
Поточний дрібний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул.Бугаївська в с.Мельники Золотоніського району Черкаської області
- ID: UA-2026-09-03-011872-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285267
Виконавчий комітет Іркліївської сільської ради Золотоніського району Черкаської області ЄДРПОУ: 04408100ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареї- ID: UA-2026-09-03-011887-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30285263
Державна спеціалізована установа "Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 02005177ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -