-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання території- ID: UA-2026-09-01-001974-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248859
Виконавчий комітет Баштечківської сільської ради ЄДРПОУ: 04408637ДК 021:2015: 90900000-6 Послуги з прибирання та санітарно-гігієнічні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба- ID: UA-2026-09-01-001970-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248858
Сокиринський професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548883ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (фарба)- ID: UA-2026-09-01-001972-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248850
Славутська гімназія №4 Славутської міської ради ЄДРПОУ: 26514587ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обслуговування кондиціонерів- ID: UA-2026-09-01-001960-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248849
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга авторського нагляду за будівництвом об'єкту- ID: UA-2026-09-01-001944-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248848
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання експертизи проекту будівництва "Виконання заходів з енергозбереження - капі...×-
Виконання експертизи проекту будівництва "Виконання заходів з енергозбереження - капітальний ремонт (комплексна термомодернізація) Долинського ліцею №4 по вул.Обліски, 16 в м.Долина Калуського району Івано-Франківської області" (Друге коригування)
- ID: UA-2026-09-01-001962-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248847
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43432902ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань (технічного контролю ДТЗ ).- ID: UA-2026-09-01-001965-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248846
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ" ЄДРПОУ: 03068903ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання території- ID: UA-2026-09-01-001961-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248844
Виконавчий комітет Баштечківської сільської ради ЄДРПОУ: 04408637ДК 021:2015: 90900000-6 Послуги з прибирання та санітарно-гігієнічні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Будівництво під’їзної автомобільної дороги від...×-
Здійснення авторського нагляду по об’єкту: «Будівництво під’їзної автомобільної дороги від просп. Валерія Лобановського (Червонозоряного проспекту) (поблизу примикання вул. Володимира Брожка (вул. Кіровоградської)) до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) у Солом’янському районі м. Києва». 1 черга.
- ID: UA-2026-09-01-001953-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248841
Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" ЄДРПОУ: 05445267ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-01-001954-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248839
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Платформна електрокара)- ID: UA-2026-09-01-001952-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248838
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт ноутбука (встановлення ССД накопичувача та налаштування)- ID: UA-2026-09-01-001939-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248835
Відділ культури по Індустріальному району Департаменту культури Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37460717ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетка, накладка до розеток- ID: UA-2026-09-01-001948-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248833
Відділ освіти та спорту Ямпільської селищної ради ЄДРПОУ: 44045758ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Понижувальний перетворювач напруги - 1 найменування- ID: UA-2026-09-01-001949-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248832
Клінічна лікарня "Феофанія" Державного управління справами ЄДРПОУ: 05415792ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Монітор портативний сенсорний- ID: UA-2026-09-01-001946-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248831
Військова частина А1785 ЄДРПОУ: 08022573ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 10:37)
-