-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-08-31-012543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245792
КЗ Копилівський ліцей Макарівської селищної ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 20610746ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 «Какао, шоколад та цукрові кондитерські вироби»- ID: UA-2026-08-31-012542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245791
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послугу з організації дня відпочинку- ID: UA-2026-08-31-012540-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245790
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво. Встановлення захисної споруди з автотрансформатором АТ 330/110/35 кВ дл...×-
«Нове будівництво. Встановлення захисної споруди з автотрансформатором АТ 330/110/35 кВ для заживлення ПС 35/10/6»
- ID: UA-2026-08-31-012539-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245789
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-012544-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245788
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "СОНЕЧКО" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317810ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012538-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245787
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (код НК 024:2023: 48128 - Стрічка марлева; код НК 031:2024: M02...×-
Відріз марлевий 0,9 x 10 м (код НК 024:2023: 48128 - Стрічка марлева; код НК 031:2024: M0201010102 - Ватно-марлеві вироби, відрізи, без рентгеноконтрастної смужки, нестерильні)) за кодом ДК 021:2015:33140000-3-Медичні матеріали
- ID: UA-2026-08-31-012536-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245785
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02009896ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло- ID: UA-2026-08-31-012534-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245783
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012533-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245782
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультимедійне обладнання для навчальних кабінетів- ID: UA-2026-08-31-012529-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245781
КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24170652ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки- ID: UA-2026-08-31-012528-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245779
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15898000-9 Дріжджі- ID: UA-2026-08-31-012531-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245778
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15898000-9 ДріжджіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (Мішки для сміття)
- ID: UA-2026-08-31-012527-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245777
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пелети паливні з лушпиння соняшника, 8мм, ДСТУ 7124- ID: UA-2026-08-31-012532-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245776
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Свинина; Яловичина; Курятина- ID: UA-2026-08-31-012515-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245775
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-