-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 45420000-7 Столярні та теслярні роботи- ID: UA-2026-09-04-007946-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296662
Малинська дитяча школа мистецтв ЄДРПОУ: 20412621ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Бетон товарний)- ID: UA-2026-09-04-007948-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296659
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з влаштування монолітних залізобетонних плит перекриття типу Пмп на буді...×-
Виконання робіт з влаштування монолітних залізобетонних плит перекриття типу Пмп на будівельному майданчику замовника (м. Миронівка, Київська область)
- ID: UA-2026-09-04-007944-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296658
Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця» ЄДРПОУ: 41149437ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипник 209(закритий) СХ Підшипник 210(закритий)СХ- ID: UA-2026-09-04-007939-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296657
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45604074ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна дошка Yesvi...×-
ДК 021:2015 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна дошка Yesvision RBS82 для оснащення кабінету 1-Б класу Південноукраїнського ліцею №4 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2026-09-04-007942-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296656
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промоційна(сувенірна) продукція (мед натуральний)- ID: UA-2026-09-04-007941-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296654
Департамент "Адміністрація міського голови" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 34814439ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-04-007934-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296652
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15831000-2 ЦукорАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво, сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-04-007931-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296649
Комунальний заклад "Хмільницький ліцей №4 Хмільницької міської ради" ЄДРПОУ: 25498099ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабель АПвЕгаПу-20 1х500/70- ID: UA-2026-09-04-007932-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296648
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підшипник редуктора FS- ID: UA-2026-09-04-007933-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296647
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків ЄДРПОУ: 05537452ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова №2 (Львівська)- ID: UA-2026-09-04-007909-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296646
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини за кодом ДК:021:2015: 092111100-2 Моторна Олива (Масло WOLVER TURBO POWER 15W-4...×-
Запчастини за кодом ДК:021:2015: 092111100-2 Моторна Олива (Масло WOLVER TURBO POWER 15W-40 18л)
- ID: UA-2026-09-04-007914-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296645
Берестечківська міська рада ЄДРПОУ: 04051262ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційно-консультаційні послуги- ID: UA-2026-09-04-007926-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296644
НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ "КИЇВСЬКА КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ" ЄДРПОУ: 02224293ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2026-09-04-007924-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296643
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22201472ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення- ID: UA-2026-09-04-007920-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296642
Комунальне підприємство "Семенівська лікарня" Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради ЄДРПОУ: 01999494ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -