-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015: 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( валик преміум під ручку, віник пластмасовий, відро 16л будівельне, відро 20л будівельне)
- ID: UA-2026-09-02-002104-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260986
БЕРЕЖАНСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Господар" ЄДРПОУ: 37373043ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Робоча станція (Інвестиційна програма АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік розділ ІV, п. 4.1.1....×-
Робоча станція (Інвестиційна програма АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2026 рік розділ ІV, п. 4.1.1.1)
- ID: UA-2026-09-02-002102-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260985
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Причіпний, перехідник 16*10, причіпний пристрій, трубка ПВХ 8, з'єднувач 8*8, кільце...×-
Причіпний, перехідник 16*10, причіпний пристрій, трубка ПВХ 8, з'єднувач 8*8, кільце ущільнююче
- ID: UA-2026-09-02-002101-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260984
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення проведення процедури оцінки відповідності ( сертифікації) технічног...×-
Послуги з забезпечення проведення процедури оцінки відповідності ( сертифікації) технічного стану транспортного засобу (шкільного автобуса)
- ID: UA-2026-09-02-002098-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260983
ОПОРНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ СЕРЕДНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ М. ДОБРОМИЛЬ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 22385822ДК 021:2015: 71600000-4 Послуги з технічних випробувань, аналізу та консультуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт та технічне обслуговування офісної техніки та заправка і відновлення картриджів- ID: UA-2026-09-02-002092-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260980
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пила для різки металу BS 712N- ID: UA-2026-09-02-002089-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260979
ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (4...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом (44110000-4 - Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-09-02-002082-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260976
Пірнівська сільська рада ЄДРПОУ: 04359643ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя (пензлик , лійка для палива)- ID: UA-2026-09-02-002062-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260973
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПРОЛІСНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41060710ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-09-02-002083-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260972
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні матеріали (ДК 021:2015 09210000-4)- ID: UA-2026-09-02-002050-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260970
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки.- ID: UA-2026-09-02-002075-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260967
Добромильська міська рада ЄДРПОУ: 04056003ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа подвійна доза- ID: UA-2026-09-02-002078-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260966
Фінансове управління Срібнянської селищної ради ЄДРПОУ: 43963606ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мотокоса STIHL- ID: UA-2026-09-02-002080-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260965
БЕРЕЗНІВСЬКА МІСЬКА РАДА РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04387823ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання доступу до мережі Інтернет- ID: UA-2026-09-02-002081-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260964
Головне управління Держгеокадастру в Одеській області ЄДРПОУ: 39765871ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйця)- ID: UA-2026-09-02-002074-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260963
Комунальне некомерційне підприємство "Любарська лікарня" Любарської селищної ради Житомирської області ЄДРПОУ: 01991754ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -