-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яцйя- ID: UA-2026-09-04-001193-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289987
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) НЕРЕСНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44145477ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з адміністрування, обслуговування програмного забезпечення- ID: UA-2026-09-04-001191-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289983
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛОЗУВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 44630590ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з перевезень учасників художньої самодіяльності та спортивних турнірів- ID: UA-2026-09-04-001188-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289981
Угринівська сільська рада ЄДРПОУ: 04356426ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-001181-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289980
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17- ID: UA-2026-09-04-001169-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289976
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні 1кг- ID: UA-2026-09-04-001182-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289975
Володимирcька спеціальна школа Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 20139094ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриттявул. Глінки, с. Рівне Новоукраїнсько...×-
послуги з поточного ремонту асфальтобетонного покриттявул. Глінки, с. Рівне Новоукраїнського району Кіровоградської області
- ID: UA-2026-09-04-001171-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289974
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобільного транспорту- ID: UA-2026-09-04-001179-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289973
Виконавчий комітет Прилуцької міської ради ЄДРПОУ: 04061814ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розетка силова стаціонарна- ID: UA-2026-09-04-001168-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289972
ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафінована олія- ID: UA-2026-09-04-001174-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289970
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІЙТІВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІЙТІВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26224100ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39140000-5 Меблі для дому ( ліжко 90 1сп, матрац Грог)- ID: UA-2026-09-04-001172-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289968
БЕРЕСТЕЧКІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03188180ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе оселедця- ID: UA-2026-09-04-001166-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289967
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081195ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 14.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Соки- ID: UA-2026-09-04-001175-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289966
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26234132ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Букети квітів- ID: UA-2026-09-04-001176-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289965
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45891616ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання.
- ID: UA-2026-09-04-001180-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289963
Державний навчальний заклад "Ісаєвський професійний аграрний ліцей" ЄДРПОУ: 20986842ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -