-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44221210-0 - Дверні полотна- ID: UA-2026-08-31-004781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238075
Староостропільська сільська рада ЄДРПОУ: 04405461ДК 021:2015: 44221210-0 Дверні полотнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-004780-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238073
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-004779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238072
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02004151ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гіпсова штукатурка 30 кг, унігрунт 10 л, унігрунт 5 л, розріджувач 0,6 л, розріджувач 0,8...×-
Гіпсова штукатурка 30 кг, унігрунт 10 л, унігрунт 5 л, розріджувач 0,6 л, розріджувач 0,8 л, шпаклівка фінішна 25 кг, паста для підлоги 0.6 кг, замазка швів 5 кг згідно коду ДК 021:2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
- ID: UA-2026-08-31-004777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238070
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Поморянської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43930527ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 03210000-6 "Зернові культури та картопля" Картопля столова пізн...- ID: UA-2026-08-31-004759-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238069
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільний шпиталь ветеранів" Одеської обласної ради" ЄДРПОУ: 01998555ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2026-08-31-004774-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238067
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Древоцвіт Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської р...×-
Древоцвіт Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської ради структурний підрозділ с. Сальник
- ID: UA-2026-08-31-004772-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238065
ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний супровід ПЗ- ID: UA-2026-08-31-004775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238064
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Екран проекційний 4x3 174x130 см- ID: UA-2026-08-31-004763-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238063
Військова частина А5109 ЄДРПОУ: 26642865ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-08-31-004773-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238062
КУ Територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг)Роздільнянської міської ради ЄДРПОУ: 43958830ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення (засіб для миття підлоги та поверхонь ко...×-
Код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення (засіб для миття підлоги та поверхонь концентрований PR 5000мл; Порошок для прання універсальний автомат S 10 кг; Чистячий засіб порошок абразивний C 500 г)
- ID: UA-2026-08-31-004766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238061
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02005645ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції (обстеження димових та вентиляційних...×-
Послуги з технічного обслуговування систем вентиляції (обстеження димових та вентиляційних каналів топочних з видачею актів)
- ID: UA-2026-08-31-004769-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238059
КОМУНАЛЬНА АРХІВНА УСТАНОВА "П'ЯТИХАТСЬКИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ" ЄДРПОУ: 33319642ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з технічного обслуговування та поточного ремонту автомобілів- ID: UA-2026-08-31-004771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238058
ДП Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області ЄДРПОУ: 14002899ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паперові реєстраційні журнали- ID: UA-2026-08-31-004764-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238052
КНЯЖДВІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕЧЕНІЖИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566755ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в гірській місц...×-
Послуги з оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку в гірській місцевості (код ДК 021:2015 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку)
- ID: UA-2026-08-31-004755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238051
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ДЖЕРЕЛО" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20204696ДК 021:2015: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуЗавершена -