-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-01-003291-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250168
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Різальні інструменти- ID: UA-2026-09-01-003308-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250166
ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту компресору високого тиску Bauer PE250-TE (PE250-TE P21 2x330 bar) (ДК 0...×-
Послуги з ремонту компресору високого тиску Bauer PE250-TE (PE250-TE P21 2x330 bar) (ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки)
- ID: UA-2026-09-01-003304-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250165
3 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38087659ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці за ДК 021:2015 (CPV) : 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу- ID: UA-2026-09-01-003306-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250163
Середня загальноосвітня школа №100 м. Львова ЄДРПОУ: 22350203ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Правила безпеки системи газопостачання, Спе...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (Правила безпеки системи газопостачання, Спец. навчання персоналу згідно Правила безпеки системи газопостачання, спец. навчання персоналу згідно Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском)
- ID: UA-2026-09-01-003302-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250161
КНП "ЦПМСД Березанської міської ради" ЄДРПОУ: 42241755ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зірочка б/п 3.8/7з,Шина 40 см 3.8 1.6,Ланцюг 60z 3.8 1.6,Напильник 5.2,Зірочка 3.8- ID: UA-2026-09-01-003300-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250160
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 16820000-9 Частини для лісогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран кульовий Valtec BASE (вода) ДУ-32 г/ш, код ДК 021:2015 (CPV) : 42130000-9 Арматура тр...×-
Кран кульовий Valtec BASE (вода) ДУ-32 г/ш, код ДК 021:2015 (CPV) : 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2026-09-01-003303-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250159
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Візок з інструментом (Pro-Plus) 8 секцій 448од. сірий GE-44803 TOPTUL- ID: UA-2026-09-01-003287-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250158
Військова частина А2730 ЄДРПОУ: 08379186ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання.- ID: UA-2026-09-01-003295-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250155
ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44131574ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги робітника з прибирання службових приміщень та прибудинкової території- ID: UA-2026-09-01-003292-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250154
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410607ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ізолятори та ковпачки в асортименті- ID: UA-2026-09-01-003297-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250153
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-01-003282-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250151
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-09-01-003288-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250148
Відділ освіти Ставищенської селищної ради Білоцерківського району Київської області ЄДРПОУ: 44060781ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка армувальна- ID: UA-2026-09-01-003276-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250147
ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-09-01-003286-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250145
Комунальне некомерційне підприємство "Лебединська лікарня імені лікаря К.О.Зільберника" Лебединської міської ради ЄДРПОУ: 02007555ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -