-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби ДК 021:2015 44810000-1 — Фарби- ID: UA-2026-09-03-015469-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288795
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення лабораторних досліджень питної води ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охор...×-
Проведення лабораторних досліджень питної води ДК 021:2015 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я інші
- ID: UA-2026-09-03-015468-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288794
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль- ID: UA-2026-09-03-015467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288793
Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім.Т.Г.Шевченка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22208356ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по доставці підручників- ID: UA-2026-09-03-015466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288792
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Семенівському ліцеї Пустомитівської мі...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Семенівському ліцеї Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015464-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288790
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Будматеріали- ID: UA-2026-09-03-015461-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288789
Військова частина 3119 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 46272017ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Еко яворів, колорекс снєжка жовтий, колорекс снєжка персик.- ID: UA-2026-09-03-015462-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288788
Відділ освіти Скалатської міської ради ЄДРПОУ: 40518321ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Посуд одноразовий пластиковий- ID: UA-2026-09-03-015457-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288787
Військова частина А1619 ЄДРПОУ: 26615118ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з програмування карток електронної системи обліку харчування- ID: UA-2026-09-03-015458-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288786
Рясне-Руський ліцей Львівської міської ради ЄДРПОУ: 22398664ДК 021:2015: 72200000-7 Послуги з програмування та консультаційні послуги з питань програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Мико...×-
Здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі м. Києва» Коригування, код 71520000-9 за ДК 021:2015 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»
- ID: UA-2026-09-03-015455-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288785
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Маршрутизатори та роутери- ID: UA-2026-09-03-015456-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288784
Військова частина А4977 ЄДРПОУ: 26639679ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраї...×-
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраїнських літніх шкіл
- ID: UA-2026-09-03-015454-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288782
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-03-015451-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288781
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-03-015452-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288780
Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім.Т.Г.Шевченка Білоцерківської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22208356ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільні шпаклівки, грунти, фарби, лаки- ID: UA-2026-09-03-015450-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288779
Громадська організація «ЦЕНТР ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ ТА ЇХНІХ СІМЕЙ «БАНДЕРІВСЬКИЙ СХРОН» ЄДРПОУ: 41292835ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -