-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля та картопляні вироби- ID: UA-2026-09-04-013539-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302205
ДК 021:2015: 15310000-4 Картопля та картопляні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Народно-сценічне взуття для хореографії- ID: UA-2026-09-04-013536-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302202
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Операційний світильник, Хірургічний медичний аспіратор (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткуван...×-
Операційний світильник, Хірургічний медичний аспіратор (ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків) (НК 024:2023: 12282 Операційний світильник) (НК 024:2023:47366 – Аспіраційна система, що живиться від електромережі, для невідкладної допомоги)
- ID: UA-2026-09-04-013531-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302201
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Арматура 12 мм А 500С- ID: UA-2026-09-04-013522-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302200
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 18:57)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бойлер, об'єм бака 50 л- ID: UA-2026-09-04-013529-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302196
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2269 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14322859ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-013530-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302195
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ОДЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23866601ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Відбір управителя складного активу
-
КЕП
Рухоме майно – напіввагони моделі 12-783 (2019 р.в.) у кількості 55 одиниць- ID: UA-2026-09-04-013521-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302194
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ,РОЗШУКУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ,ОДЕРЖАНИМИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ ЄДРПОУ: 41037901ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 05.10.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Металопрокат в асортименті- ID: UA-2026-09-04-013523-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302193
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7384 ЄДРПОУ: 26630738ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-013527-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302192
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ОДЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23866601ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-013526-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302191
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-013524-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302190
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Соки натуральні по 0,2л- ID: UA-2026-09-04-013525-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302189
Білоцерківська гімназія-початкова школа №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова ЄДРПОУ: 22204186ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур по бетону 6х100х160 мм; Свердло по кераміці 6 мм; Насадка РН2*50 мм;- ID: UA-2026-09-04-013520-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302188
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція в асортименті-медикаменти- ID: UA-2026-09-04-013518-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302186
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа гречана, крупа пшенична, пшоно, крупа кукурудзяна.- ID: UA-2026-09-04-013516-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302185
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -