-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кам’яна сіль- ID: UA-2026-09-02-002551-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261433
ЖОВТНЕВИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189854ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Тру...×-
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби . Труба 2,5 мм Труба 2,8мм
- ID: UA-2026-09-02-002553-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261431
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківсь...×-
Поточний середній ремонт дороги щебенем по вулиці Козацька в селищі Нова Водолага Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-002554-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261430
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради ЄДРПОУ: 41826564ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об’єкті: «Послуги з благоустрою населен...×-
Технічний нагляд та контроль за наданням послуг на об’єкті: «Послуги з благоустрою населених пунктів – поточний ремонт асфальтобетонного покриття проїзду від вул. Профспілкової до вул. Гуменюка у м. Хмельницькому»
- ID: UA-2026-09-02-002550-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261428
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі (огірки, помідори, морква, буряк, цибуля, капуста) (ДК 021:2015 - 03220000-9 — Овочі...×-
Овочі (огірки, помідори, морква, буряк, цибуля, капуста) (ДК 021:2015 - 03220000-9 — Овочі, фрукти та горіхи)
- ID: UA-2026-09-02-002511-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261427
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ КОЗІВСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 02000792ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Часткова заміна водопровідних та каналізаційних...×-
Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Часткова заміна водопровідних та каналізаційних труб)
- ID: UA-2026-09-02-002507-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261426
Гімназія №6 ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23280315ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту обладнання (пральної машини) в орендованому приміщенні за адре...×-
Послуги з поточного ремонту обладнання (пральної машини) в орендованому приміщенні за адресою: с. Веприк, вул. Заводська, буд. 4, Миргородського району Полтавської області, ДК 021:2015 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
- ID: UA-2026-09-02-002549-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261425
Комунальна установа "Бахмутський психоневрологічний інтернат" ЄДРПОУ: 03190277ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх тепломереж
- ID: UA-2026-09-02-002546-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261424
ДП Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області ЄДРПОУ: 14002899ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії за адресою :Львівс...×-
послуги з пломбування (розпломбування) вузла обліку електричної енергії за адресою :Львівська область,м.Дрогобич,вул.В.Великого,25
- ID: UA-2026-09-02-002545-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261422
Управління освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 02144660ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення дефектного акту з кошторисною документацією на проведення поточного ремонту з...×-
Виготовлення дефектного акту з кошторисною документацією на проведення поточного ремонту з облаштування вхідної групи, санвузла та санітарної зони для моломобільних груп населеня в адміністративні будівлі ТСЦ 5345, за адресою: вул. Героїв Майдану 75В, м. Гадяч Миргородського району Полтавської області
- ID: UA-2026-09-02-002539-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261421
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях (філія ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45329727ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа Canon 725 (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50310000-1 - Технічне обслу...×-
Заправка картриджа Canon 725 (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки)
- ID: UA-2026-09-02-002540-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261420
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення кондиціонера- ID: UA-2026-09-02-002531-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261419
Липовецька міська рада Вінницького району Вінницької області ЄДРПОУ: 04325957ДК 021:2015: 45331000-6 Встановлення опалювальних, вентиляційних систем і систем кондиціонування повітряАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-09-02-002541-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261418
Квартирно-експлуатаційний відділ м. Тернопіль ЄДРПОУ: 08464162ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шуруп монтажний 55- ID: UA-2026-09-02-002528-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261417
Відділ культури, туризму, молоді та спорту Заліщицької міської ради ЄДРПОУ: 44099740ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флагштоки для прапорів з нержавіючої сталі 3 метри , на роликах з тросом (анкерна заклад...×-
Флагштоки для прапорів з нержавіючої сталі 3 метри , на роликах з тросом (анкерна закладна)
- ID: UA-2026-09-02-002533-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261416
ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -