-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка металева.- ID: UA-2026-09-04-011064-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299727
Добромильська міська рада ЄДРПОУ: 04056003ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту автомобільного транспорту, а саме: заміна лобового скла трансп...×-
Послуга з поточного ремонту автомобільного транспорту, а саме: заміна лобового скла транспортного засобу ЗАЗ А08А2В – 10 Лозуватського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Лозуватської сільської ради
- ID: UA-2026-09-04-011040-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299725
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі- ID: UA-2026-09-04-011047-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299724
ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трансформатор ТСЗІ- ID: UA-2026-09-04-011045-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299723
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 31170000-8 ТрансформаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення громадських слухань з оцінки впливу на довкілля- ID: UA-2026-09-04-011036-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299721
ДК 021:2015: 90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту «Капітальний ремонт житлового фонду -...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту «Капітальний ремонт житлового фонду - капітальний ремонт даху житлового будинку № 7 по вулиці Соборна селища Ямпіль Шосткинського району Сумської області, який пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації проти України».
- ID: UA-2026-09-04-011034-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299720
ЯМПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04390222ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (хомут оцинкований)- ID: UA-2026-09-04-011037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299719
Болехівська міська рада Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 04054270ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари, інструменти, мастильні матеріали та запчастини- ID: UA-2026-09-04-011042-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299717
Кегичівське комунальне підприємство "Кегичівка - Сервіс плюс" ЄДРПОУ: 36870763ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупи різні- ID: UA-2026-09-04-011006-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299716
Військова частина А1225 ЄДРПОУ: 22992781ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання професійних анімаційних послуг- ID: UA-2026-09-04-011033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299713
Ліцей №10 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059028ДК 021:2015: 92330000-3 Послуги відпочивально-розважальних комплексівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі, код ДК 021:2015 39130000-2 - Офісні меблі...×-
Офісні меблі, код ДК 021:2015 39130000-2 - Офісні меблі +
- ID: UA-2026-09-04-011031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299712
Відділ культури, молоді і спорту Ріпкинської селищної ради ЄДРПОУ: 43966291ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-011021-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299711
Комунальне некомерційне підприємство Кегичівської селищної ради "Кегичівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 02002693ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія рафінована- ID: UA-2026-09-04-011030-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299710
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-04-011029-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299709
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492238ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних...×-
«Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за адресою: вул. Павла Загребельного, 11 у Печерському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-09-04-011023-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299708
ДК 021:2015: 45233000-9 Будівництво, влаштовування фундаменту та покриття шосе, дорігАктивна -