-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з упорядкування архівних документів (ДК 021:2015: 92510000-9 — Послуги бібліотек і...×-
Послуги з упорядкування архівних документів (ДК 021:2015: 92510000-9 — Послуги бібліотек і архівів)
- ID: UA-2026-09-04-007897-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296620
ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ЗАТУРЦІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42439226ДК 021:2015: 92510000-9 Послуги бібліотек і архівівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-007905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296619
Комунальна установа "Територіальний центр надання соціальних послуг (соціального обслуговування)" Тетіївської міської ради ЄДРПОУ: 42736959ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини- ID: UA-2026-09-04-007870-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296617
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
світильники, лампи- ID: UA-2026-09-04-007908-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296615
Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №34 м. Стрий» ЄДРПОУ: 02545471ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 22820000-4 Бланки (Листок призначення препаратів наркотичних засобів)- ID: UA-2026-09-04-007904-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296609
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Творог- ID: UA-2026-09-04-007896-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296608
Комунальне некомерційне підприємство "Бессарабська багатопрофільна лікарня" Бессарабської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998905ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фарбування та скління (Відновлення захисного лакофарбового покриття надземних переходів та...×-
Фарбування та скління (Відновлення захисного лакофарбового покриття надземних переходів та відновлення захисного покриття переходів "земля-повітря" лінійної частини магістральних газопроводів (Західне ЛВУМГ Бібрський ПМ))
- ID: UA-2026-09-04-007889-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296607
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування- ID: UA-2026-09-04-007886-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296606
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сік яблучно-виноградний 100%, без цукру, відновлений, пастеризований, тетра-пак, 0,9-1л- ID: UA-2026-09-04-007903-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296605
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча лікарня № 5" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 02003528ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова №2 (Одеська)- ID: UA-2026-09-04-007883-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296603
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя для образотворчого мистецтва- ID: UA-2026-09-04-007884-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296602
Відділ освіти Таращанської міської ради ЄДРПОУ: 44035446ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
емаль алкідна ПФ-115 П- ID: UA-2026-09-04-007891-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296601
КП Великобичківське ВЖКП ЄДРПОУ: 30157634ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експертна оцінка нежитлового приміщення, площею 227,3 кв.м, що знаходиться за адресою м.Лу...×-
Експертна оцінка нежитлового приміщення, площею 227,3 кв.м, що знаходиться за адресою м.Луцьк, вул.Привокзальна, 13 а, Волинської області та рецензія на звіт
- ID: UA-2026-09-04-007885-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296600
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-04-007888-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296599
ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ пухирь для льоду, с...×-
33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні/ пухирь для льоду, сумка -холодильник для медприпаратів 20л.
- ID: UA-2026-09-04-007887-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296598
Комунальне некомерційне підприємство "Олександрівська лікарня" Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995255ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАктивна -