-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загал...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Інформатика» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54) 7 клас (у 6-ти частинах) (авт. Гребенюк Т. М., Шевченко Я. О., Гордійко О. В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-01-010856-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257666
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Демонтаж існуючих мереж водозабезпечення і водовідведення непридатних для використання в к...×-
Демонтаж існуючих мереж водозабезпечення і водовідведення непридатних для використання в кабінеті хімії, монтаж нових мереж водозабезпечення в кабінеті хімії
- ID: UA-2026-09-01-010857-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257665
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 34330000-9 —запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та ле...×-
ДК 021-2015: 34330000-9 —запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (р/к насоса водяного, насос паливний)
- ID: UA-2026-09-01-010854-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257664
Золотниківська сільська рада ЄДРПОУ: 04394585ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-01-010845-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257662
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шафи для зберігання зброї- ID: UA-2026-09-01-010824-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257661
Житомирський військовий інститут С. П. Корольова ЄДРПОУ: 08183359ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-01-010851-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257659
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15820000...×-
Сухарі панірувальні для закладів освіти Острицької сільської ради (за ДК 021:2015-15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів)
- ID: UA-2026-09-01-010848-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257658
ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418417ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-09-01-010849-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257657
ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ЄДРПОУ: 35330156ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер “DJI Matrice 4Т“- ID: UA-2026-09-01-010816-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257656
військова частина А1804 ЄДРПОУ: 26614900ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 17:17)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров’яче пастеризоване жирністю 2,5 %- ID: UA-2026-09-01-010846-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257655
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26235309ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Польотний контролер- ID: UA-2026-09-01-010840-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257653
Військова частина А1586 ЄДРПОУ: 24963810ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 17:12)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Зарядні станції- ID: UA-2026-09-01-010836-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257651
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали (водоемульсія 5л., піна монтажна)- ID: UA-2026-09-01-010843-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257650
КУ "Анрушівська школа мистецтв" ЄДРПОУ: 20413419ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки- ID: UA-2026-09-01-010842-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257649
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо- ID: UA-2026-09-01-010829-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257648
Буджацька селищна рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379203ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-