-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
експлуатаційні послуги пов'язані з утриманням прибудинкових територій6вивіз сміття- ID: UA-2026-08-31-008354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241623
Бездрицька сільська рада Сумська обл.,Сумський р-он ЄДРПОУ: 05383313ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-008338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241620
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з пересилання внутрішніх посилок (без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів;...×-
Послуги з пересилання внутрішніх посилок (без оголошеної цінності масою до 10 кілограмів; без оголошеної цінності масою понад 10 кілограмів; з оголошеною цінністю); внутрішньої письмової кореспонденції (простих та рекомендованих поштових карток; простих та реєстрованих листів без оголошеної цінності (рекомендованих); реєстрованих листів з оголошеною цінністю)
- ID: UA-2026-08-31-008333-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241611
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл газу- ID: UA-2026-08-31-008336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241610
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 65210000-8 Розподіл газуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавки- ID: UA-2026-08-31-008343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241608
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК" ЄДРПОУ: 31572273ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Швабра- ID: UA-2026-08-31-008326-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241607
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок 1 кг- ID: UA-2026-08-31-008345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241606
Збаразька виправна колонія (№63) ЄДРПОУ: 08564469ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа с/д LED 6Вт Е27 4000К- ID: UA-2026-08-31-008331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241600
ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Різальні інструменти- ID: UA-2026-08-31-008319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241599
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 39240000-6 Різальні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (Змащувально-охолоджуюча рідина "Stanex-S&quo...×-
ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (Змащувально-охолоджуюча рідина "Stanex-S"(концентрат)).
- ID: UA-2026-08-31-008321-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241596
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну ре...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин (Immunoglobulins, normal human, for intravascular adm.) згідно ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-008311-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241595
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 01984441ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги...×-
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги за кодом ДК 021:2015 - 71240000-2 (послуги з розробки проектно – кошторисної документації по об’єкту: «Ремонт несних конструкцій шляхопроводу на перетині проспекту Науки та магістралі безперервного руху в Голосіївському районі м. Київ. КОРИГУВАННЯ»)
- ID: UA-2026-08-31-008327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241594
Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва "Київавтошляхміст" ЄДРПОУ: 03359018ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 22830000-7 Зошити- ID: UA-2026-08-31-008314-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241593
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний заклад психоневрологічної допомоги та соціально значущих хвороб» Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 05498909ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротовари, згідно коду ДК 021:2015 31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари...×-
Електротовари, згідно коду ДК 021:2015 31680000-6 - Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-008318-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241591
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з орга...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Гутівському ліцеї Солотвинської с/р
- ID: UA-2026-08-31-008309-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241589
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 20559324ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -