-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контактори- ID: UA-2026-09-04-007839-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296559
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-09-04-007854-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296558
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (папір, канцелярське приладдя)- ID: UA-2026-09-04-007836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296557
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Святошинського району м. Києва ЄДРПОУ: 03359753ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (цемент)- ID: UA-2026-09-04-007834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296556
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посвідчення пластикові- ID: UA-2026-09-04-007844-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296553
Карпатський національний природний парк ЄДРПОУ: 05509323ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Занурювальний двигун код ДК 021:2015 31110000-0 Електродвигуни- ID: UA-2026-09-04-007850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296552
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Кіровоградській області" ЄДРПОУ: 08733937ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягне...×-
код ДК 021:2015: 79940000-5 - Послуги колекторських агентств (Послуги агентств щодо стягнення заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення)
- ID: UA-2026-09-04-007831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296551
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 79940000-5 Послуги колекторських агентствЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –37520000-9- іграшки (м'яка іграшка, конструктор дитячий)- ID: UA-2026-09-04-007833-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296549
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ СМОЛІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45230353ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Моноблоки в рамках проєкту Ukraine Facility- ID: UA-2026-09-04-007843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296548
АГРОНОМІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ АГРОНОМІЧНОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21724179ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа пшенична вагова №2 (Полтавська)- ID: UA-2026-09-04-007824-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296546
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри автомобільні та картриджі осушувача повітря, лампа головного світла- ID: UA-2026-09-04-007828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296545
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор,код ДК 021:2015 15830000-5 Цукор і супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-007825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296541
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ІНТЕЛЕКТ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25298176ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-007821-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296540
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВОДЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№146)" ЄДРПОУ: 14316876ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матеріали для малярних робіт- ID: UA-2026-09-04-007811-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296539
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор- ID: UA-2026-09-04-007798-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296538
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЄДРПОУ: 07928461ДК 021:2015: 30231300-0 Дисплейні екраниЗавершена -