-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Контрукційні матеріали- ID: UA-2026-09-02-011367-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271861
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інверторний генератор- ID: UA-2026-09-02-013117-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271860
Військова частина А5242 ЄДРПОУ: 26646320ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-02-013129-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271859
ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце столове куряче...×-
ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце столове куряче пешої категорії)
- ID: UA-2026-09-02-013132-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271858
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче- ID: UA-2026-09-02-013127-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271857
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання конструкційних матеріалів: цемент,блок 20*60,клей, піна професійна, мінвата- ID: UA-2026-09-02-013118-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271856
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальн...×-
ДК 021:2015 – 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальної мережі)
- ID: UA-2026-09-02-013121-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271855
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капуста качанна- ID: UA-2026-09-02-013122-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271854
Комунальне некомерційне підприємство "Липоводолинська лікарня" Липоводолинської селищної рад Сумської області ЄДРПОУ: 02007561ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Подарунок першокласника- ID: UA-2026-09-02-013126-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271852
Брацлавська селищна рада ЄДРПОУ: 04325928ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита комбінована GASTLE CPG-60В- ID: UA-2026-09-02-013120-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271851
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35078510ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори код ДК 021:2015:42120000-6 Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-02-013124-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271849
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук MSI Cyborg 15 A13VE (A13VE-1613XPL)- ID: UA-2026-09-02-013114-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271848
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вертикальні жалюзі- ID: UA-2026-09-02-013119-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271847
Спеціалізована школа I-III ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо математичних наук Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03875354ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по площі Перемоги (від будівлі № 2 до будівлі № 5) в місті Дергач...×-
Поточний ремонт тротуару по площі Перемоги (від будівлі № 2 до будівлі № 5) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-013112-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271846
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
олія рафінована- ID: UA-2026-09-02-013115-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271845
Хмельницький заклад дошкільної освіти№1 "Капітошка" ЄДРПОУ: 35605307ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -