-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ізоляційне приладдя (Ізоляція 6х10, Ізоляція 6х6)- ID: UA-2026-09-02-011281-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270041
НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3072) ЄДРПОУ: 40668589ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 “44810000-1“Фарби (фарба)- ID: UA-2026-09-02-011255-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270040
Відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради ЄДРПОУ: 40737491ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування(ДК 021:2015 - 72310000-1...×-
Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування(ДК 021:2015 - 72310000-1 Послуги з обробки дани)
- ID: UA-2026-09-02-011271-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270039
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
71330000-0 Інженерні послуги різні (послуги по створенню електронного документу (обмінного...×-
71330000-0 Інженерні послуги різні (послуги по створенню електронного документу (обмінного файлу формату XML) щодо відведення земельної ділянки площею 2,9662 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Урманського старостинського округу)
- ID: UA-2026-09-02-011260-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270038
Бережанська міська рада ЄДРПОУ: 04058491ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій EPSON L3286- ID: UA-2026-09-02-011266-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270037
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля без використання електронної системи- ID: UA-2026-09-02-011275-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270035
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03091836ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за кодом CPV за...×-
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби за кодом CPV за ДК 021:2015-44160000-9 (Американка, трійник, коліно, муфта, шланг, труба, ніпель, монтажна планка, фум-лента, пакля, прокладка)
- ID: UA-2026-09-02-011270-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270034
комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради ЄДРПОУ: 01982591ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт підлоги входу до спортзалу в Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2- ID: UA-2026-09-02-011259-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270032
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з утримання території- ID: UA-2026-09-02-011269-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270031
Військова частина Т0760 ЄДРПОУ: 26642032ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини)- ID: UA-2026-09-02-011261-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270030
Відділ освіти Сокирянської міської ради ЄДРПОУ: 43932985ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання...×-
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Муфти електромагнітні та гідрогасники).
- ID: UA-2026-09-02-011272-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270029
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Середовище живильне- ID: UA-2026-09-02-011274-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270028
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (перезарядження во...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання (перезарядження вогнегасників)
- ID: UA-2026-09-02-011273-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270027
Тараканівська сільська рада ЄДРПОУ: 04385403ДК 021:2015: 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації- ID: UA-2026-09-02-011262-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270026
в/ч А 3177 ЄДРПОУ: 07742822ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з обов’язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 (автобуси більше 8 місць для...×-
Послуга з обов’язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса понад 5 т) ATAMAN D- 093S2 д/н ВЕ1797НЕ, Послуга з обов’язкового технічного контролю КТЗ категорії М3 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса понад 5 т) АС АС-Р 32053-07 МРІЯ ВЕ3621ЕК, Послуга з обов'язкового технічного контролю КТЗ категорії М2 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса до 5 т) ГАЗ 32213 д/н ВЕ7396ЕН ,Послуга з обов'язкового технічного контролю КТЗ категорії М2 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса до 5 т) ГАЗ 32213 д/н ВЕ3751АА ,Послуга з обов'язкового технічного контролю КТЗ категорії М2 (автобуси більше 8 місць для сідіння, маса до 5 т) БАЗ 22154 ВЕ0241ЕО,(ДК 021-2015-50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-011257-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270025
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -