-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плівка поліетиленова рукав 1500 мм, 50 м.п., 200мкм- ID: UA-2026-09-01-010910-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257720
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДСП- ID: UA-2026-09-01-010905-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257718
Відділ освіти та гуманітарної роботи Демидівської селищної ради ЄДРПОУ: 41845587ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автономний дизельний обігрівач (код 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади» за ДК 021:2...×-
Автономний дизельний обігрівач (код 39720000-5 «Неелектричні побутові прилади» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника).
- ID: UA-2026-09-01-010909-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257715
Військова частина А4919 ЄДРПОУ: 26639509ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об'єкті: "Розчистка русла р. Думниця в межах с...×-
Здійснення технічного нагляду на об'єкті: "Розчистка русла р. Думниця в межах с. Зарудці Львівського району Львівської області (капітальний ремонт) "
- ID: UA-2026-09-01-010904-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257712
Офіс агломерації та розвитку громад Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43582049ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування внутрішньої мережі теплопостачання (гідравлічне випроб...×-
Послуги з технічного обслуговування внутрішньої мережі теплопостачання (гідравлічне випробування та промивання системи теплопостачання) (м. Охтирка)
- ID: UA-2026-09-01-010908-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257711
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів з метою їх придатно...×-
Послуги по перевірці технічного стану димових та вентиляційних каналів з метою їх придатності для відводу продуктів згорання і природної вентиляції при спалюванні газу в приміщенні за адресою м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 5
- ID: UA-2026-09-01-010895-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257710
Комунальний заклад Чернівецький обласний центр естетичного виховання "Юність Буковини" ЄДРПОУ: 02549799ДК 021:2015: 90915000-4 Послуги з чищення печей і димарівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котельні установки- ID: UA-2026-09-01-010902-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257709
ДП Івано-Франківськтеплокомуненерго ЄДРПОУ: 03346058ДК 021:2015: 42160000-8 Котельні установкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення (послуги з ремонту і технічного обслуговування систем цен...×-
Поточний ремонт системи опалення (послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення)
- ID: UA-2026-09-01-010901-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257708
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Проми...×-
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом (код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
- ID: UA-2026-09-01-010900-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257707
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02006065ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт внутрішної системи опалення у приміщенні закладу дошкільної освіти (ясл...×-
Капітальний ремонт внутрішної системи опалення у приміщенні закладу дошкільної освіти (ясла - садок) №7 "Золотий ключик" Івано Франківської міської ради , за адресою : вул. Т.Шевченка ,15.Код ДК021:2015:45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-09-01-010899-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257706
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №7 "ЗОЛОТИЙ КЛЮЧИК" ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23805893ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з щорічного планового технічного обслуговування автомобілів спеціального призначен...×-
Послуги з щорічного планового технічного обслуговування автомобілів спеціального призначення марки RENAULT
- ID: UA-2026-09-01-010898-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257705
Військова частина А2363 ЄДРПОУ: 08003386ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плитка тротуарна, 1000х500х60 мм- ID: UA-2026-09-01-010892-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257700
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 23:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-010893-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257699
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди- ID: UA-2026-09-01-010889-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257698
МІСЬКИЙ ЦЕНТР ФІЗИЧНОГО ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ "СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ЄДРПОУ: 26532832ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки...×-
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки вул. Набережна в с. Застінка Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-09-01-010886-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257697
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394875ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -