-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт їдальні в приміщенні Пролісківської філії Опорного закладу освіти «Щасл...×-
Капітальний ремонт їдальні в приміщенні Пролісківської філії Опорного закладу освіти «Щасливський академічний ліцей» Пристоличної сільської ради по вул. Соборна, 16 в с. Проліски Бориспільського району Київської області
- ID: UA-2026-09-02-012308-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271086
Управління капітального будівництва, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку Пристоличної сільської ради ЄДРПОУ: 43946694ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа для одягу ШОМ-300/2-4 уп- ID: UA-2026-09-02-012325-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271085
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з зам...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт з заміни вхідної групи будівлі)
- ID: UA-2026-09-02-012313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271084
Військова частина А1065 ЄДРПОУ: 07735762ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити залізобетонні- ID: UA-2026-09-02-012320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271083
ПУСТОМИТІВСЬКЕ МІСЬКЕ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЄДРПОУ: 22372541ДК 021:2015: 44114250-9 Бетонні плитиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 (хомут; кріплення гофри; стяжка кабельна; анкерний зажим; затискач проколюючий)- ID: UA-2026-09-02-012322-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271082
Тростянецька селищна комунальна установа з благоустрою ЄДРПОУ: 38813548ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуг з поточного ремонту автомобільної техніки- ID: UA-2026-09-02-012309-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271081
Військова частина А4633 ЄДРПОУ: 26631896ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ущільнювач- ID: UA-2026-09-02-010736-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271080
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Топографо-геодезичні роботи на земельну ділянку скверу по вул. Шкільній с. Підгайці Луцько...×-
Топографо-геодезичні роботи на земельну ділянку скверу по вул. Шкільній с. Підгайці Луцького району Волинської області, код ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
- ID: UA-2026-09-02-012310-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271078
Підгайцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04332331ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Коригування проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво газової котельні та газоп...×-
Коригування проектної документації по об’єкту: «Нове будівництво газової котельні та газопостачання будівлі Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-09-02-012311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271077
ДК 021:2015: 71210000-3 Консультаційні послуги у сфері архітектуриАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки- ID: UA-2026-09-02-012262-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271075
Військова академія (м. Одеса) ЄДРПОУ: 24983020ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник 18 Вт- ID: UA-2026-09-02-012296-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271070
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕРНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23068809ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обігрівач електричний- ID: UA-2026-09-02-012306-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271069
Хмельницька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02911102ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір кріпильних елементів- ID: UA-2026-09-02-012298-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271067
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Шептицький професійний коледж енергетики та технологій" ЄДРПОУ: 05536946ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-012300-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271065
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081389ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Баклажани свіжі- ID: UA-2026-09-02-012277-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271064
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382 ЄДРПОУ: 14321883ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-