-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї- ID: UA-2026-09-04-002726-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291514
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука" ЄДРПОУ: 03351958ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2026-09-04-002737-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291510
Відділ культури і туризму Переяславської міської ради ЄДРПОУ: 02221343ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-002695-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291507
Військова частина А5142 ЄДРПОУ: 26643126ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина) ноутбук- ID: UA-2026-09-04-002730-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291502
Бессарабський селищний центр соціальних служб ЄДРПОУ: 44047619ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Консерви м’ясні із птиці м’ясні шинкові стерилізовані; 15130000-8 – М’ясопродукти за ДК 02...×-
Консерви м’ясні із птиці м’ясні шинкові стерилізовані; 15130000-8 – М’ясопродукти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-04-002728-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291500
Військова частина 9951 ЄДРПОУ: 14321742ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:32)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів- ID: UA-2026-09-04-002732-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291499
Комунальне підприємство "ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03352490ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання доступу до автоматизованої системи GPS-моніторингу GPS.KM- TRADE.NET- ID: UA-2026-09-04-002723-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291498
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний центр служби крові" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02009519ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент М500- ID: UA-2026-09-04-002736-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291497
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44333230ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нагрудний відеореєстратор Patrul S21 64Gb з підтримкою GPS- ID: UA-2026-09-04-002727-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291493
Державна установа "Райківська виправна колонія (№ 73)" ЄДРПОУ: 08563352ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спанбонд для підтримки Збройних Сил України- ID: UA-2026-09-04-002725-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291492
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04055943ДК 021:2015: 19240000-0 Спеціальні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення топографо-геодезичних вишукувань, закладання та визначення GPS пунктів супутник...×-
Проведення топографо-геодезичних вишукувань, закладання та визначення GPS пунктів супутнико-навігаційним методом земельної ділянки, що знаходяться за адресою: Закарпатська область, Хустський район, с. Липецька Поляна, вул. Шкільна
- ID: UA-2026-09-04-002717-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291491
Довжанська селищна рада ЄДРПОУ: 04350332ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ДБЖ- ID: UA-2026-09-04-002719-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291490
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-04-002716-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291489
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло до бензопили- ID: UA-2026-09-04-002715-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291488
КП Товстеблагоустрій ЄДРПОУ: 41861965ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мікрофони - (ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовці)- ID: UA-2026-09-04-002712-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291487
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ ЄДРПОУ: 41760289ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-