-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шліфувальний круг- ID: UA-2026-09-02-000746-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259642
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м.Києва ЄДРПОУ: 03359813ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект (парта+стілець) SEKTOR АФІНА Grey- ID: UA-2026-09-02-000740-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259639
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові та овочеві соки (сік фруктовий)- ID: UA-2026-09-02-000735-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259633
ГІМНАЗІЯ №2 ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23545558ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумулятор- ID: UA-2026-09-02-000718-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259632
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), налив- ID: UA-2026-09-02-000719-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259631
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НЕМИРІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" НЕМИРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982614ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-02-000705-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259630
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23550329ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування систем газопостачання: внутрішніх газопроводів і газов...×-
Послуги з технічного обслуговування систем газопостачання: внутрішніх газопроводів і газового обладнання (крім ВОГ), в котельнях Закарпатського обласного центру зайнятості
- ID: UA-2026-09-02-000726-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259628
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання- ID: UA-2026-09-02-000730-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259627
ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з оцінки майна у виконавчому провадженні № 56161453- ID: UA-2026-09-02-000722-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259626
ХАРКІВСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45752470ДК 021:2015: 79310000-0 Послуги з проведення ринкових дослідженьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Вапно гашене 4кг."- ID: UA-2026-09-02-000725-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259624
ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корм Гав- ID: UA-2026-09-02-000734-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259623
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)" ЄДРПОУ: 08563613ДК 021:2015: 15710000-8 Готові корми для сільськогосподарських та інших тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тарілки хай-хет SABIAN SBR 1402 14’’ SBr Hats, тарілка креш SABIAN SBR 1606 16’’ SBr Сras...×-
Тарілки хай-хет SABIAN SBR 1402 14’’ SBr Hats, тарілка креш SABIAN SBR 1606 16’’ SBr Сrash, барабанні палички PROMARK L.A. SPECIAL 5A
- ID: UA-2026-09-02-000720-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259622
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43989827ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з технічного огляду та випробувань- ID: UA-2026-09-02-000723-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259621
КППОР "ПОЛТАВАФАРМАЦІЯ" ЄДРПОУ: 44476448ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:50850000-8: Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (перетяжка та...×-
ДК 021:2015:50850000-8: Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблів (перетяжка тапчана (шкірзамінник медичний); перетяжка офісного крісла (шкірзамінник); перетяжка лави для пацієнта (шкірзамінник); перетяжка крісла ISO)
- ID: UA-2026-09-02-000716-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259620
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРИКАРПАТСЬКИЙ ЦЕНТР РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ" МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 19400512ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-000715-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259619
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -