-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (пісок будівельний, щебінь 5-20).- ID: UA-2026-09-02-008570-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267347
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ущільнююче кільце зливної пробки- ID: UA-2026-09-02-008555-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267344
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "МІЙ ДІМ - БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 03803774ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню, перезарядці вогнегасників типу ВВК (ОУ), ВП (ОП), ВВ...×-
Послуги по технічному обслуговуванню, перезарядці вогнегасників типу ВВК (ОУ), ВП (ОП), ВВП та перевірка пожежного крану
- ID: UA-2026-09-02-008558-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267343
Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 ЄДРПОУ: 37861791ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арахіс лущений- ID: UA-2026-09-02-008551-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267341
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари - лампочки світлодіодні 12 Вт- ID: UA-2026-09-02-008557-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267340
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33158505ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту: "Послуги з благоустрою - поточний ре...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту: "Послуги з благоустрою - поточний ремонт дорожнього покриття на вул. Мазепи у м. Хмельницькому (додаткові послуги)"
- ID: UA-2026-09-02-008563-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267339
Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03356163ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту...×-
Технічний нагляд по об’єкту: Капітальний ремонт будівлі гаражів службового автотранспорту з допоміжними приміщеннями ГУНП в Тернопільській області в м. Тернопіль. Коригування
- ID: UA-2026-09-02-008556-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267337
ГУНП в Тернопільській області ЄДРПОУ: 40108720ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Парта двомісна 6 рост.група- ID: UA-2026-09-02-008549-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267333
ЛЬВІВСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЄВШАН" ЄДРПОУ: 22350344ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи- ID: UA-2026-09-02-008509-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267332
Військова частина А7029 ЄДРПОУ: 26622845ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай (100 г)- ID: UA-2026-09-02-008544-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267331
ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Упорядкування місць поховань с. Степанівка (ДК 021:2015: 90910000-9 — Послуги з прибирання...×-
Упорядкування місць поховань с. Степанівка (ДК 021:2015: 90910000-9 — Послуги з прибирання)
- ID: UA-2026-09-02-008547-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267330
Комарівська сільська рада ЄДРПОУ: 04412225ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шурупи по дереву.- ID: UA-2026-09-02-008530-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267327
Степівський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 03190587ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з тимчасового проживання іноземної делегації- ID: UA-2026-09-02-008545-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267326
ЮРКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418653ДК 021:2015: 55110000-4 Послуги з розміщення у готеляхЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки...×-
Програмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
- ID: UA-2026-09-02-008546-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267325
ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 15:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-09-02-008537-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267324
СТРУПКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566844ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -