-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід СІП- ID: UA-2026-09-04-013306-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301968
Комунальне підприємство "Ладижинський комбінат комунальних підприємств" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області ЄДРПОУ: 34261117ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Предметом закупівлі є придбання послуг, пов’язаних зі здійсненням технічного нагляду: Пото...×-
Предметом закупівлі є придбання послуг, пов’язаних зі здійсненням технічного нагляду: Поточний ремонт найпростішого укриття, що розташоване в підвальному приміщенні будівлі КЗК "Центральна бібліотека ім. Г.Ф.Квітки-Основ’яненка централізованої бібліотечної системи Холодногірського району м. Харкова” за адресою: м. Харків, пров. Пластичний, 8 (код ДК 021:2015: 71520000-9: Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт).
- ID: UA-2026-09-04-013309-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301967
Відділ культури по Холодногірському району Департаменту культури Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37460591ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-013300-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301961
Військова частина Т0150 ЄДРПОУ: 26641914ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-04-013303-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301960
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 Тернопільської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 14039862ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скоби такелажні G-209 (омегоподібна, гвинт) (5/8(3,25 т) для вантажного автомобіля спеціал...×-
Скоби такелажні G-209 (омегоподібна, гвинт) (5/8(3,25 т) для вантажного автомобіля спеціалізованого DAEWOO Novus CH6CA з кран-маніпулятором, KLTCH6CA1SK000010, 2025 року випуску, р.н. ВМ 039 Е
- ID: UA-2026-09-04-013299-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301959
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 08588932ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер рол-ап стронг 100х200- ID: UA-2026-09-04-013297-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301958
Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 40159685ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фіз...×-
ДК 021:2015: 33150000-6 – Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії(Система лінійного прискорювача)
- ID: UA-2026-09-04-013294-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301957
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»- ID: UA-2026-09-04-013288-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301956
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та об...×-
ДК 021:2015 44220000-8- Столярні вироби (44221100-6 – Вікна) (Придбання матеріалів та обладнання для встановлення віконних блоків у Палаці спорту по вул.Європейській,81)
- ID: UA-2026-09-04-013292-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301954
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІСТА БЕРДИЧЕВА ЄДРПОУ: 20406365ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія Українська соняшникова.- ID: UA-2026-09-04-013293-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301953
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа №4 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 36326207ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-04-013298-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301952
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»- ID: UA-2026-09-04-013287-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301951
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби, код ДК 021:2015: 33600000-6 «Фармацевтична продукція»- ID: UA-2026-09-04-013286-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301949
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 2 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005- ID: UA-2026-09-04-013289-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301948
Щигліївський ліцей Коростишівської міської ради ЄДРПОУ: 22066583ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 17:49)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Строп текстильний СТП 2,0 т (4000 мм) для вантажного автомобіля спеціалізованого DAEWOO No...×-
Строп текстильний СТП 2,0 т (4000 мм) для вантажного автомобіля спеціалізованого DAEWOO Novus CH6CA з кран-маніпулятором, KLTCH6CA1SK000010, 2025 року випуску
- ID: UA-2026-09-04-013290-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301946
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області ЄДРПОУ: 08588932ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -