-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Харчування учнів закладів загальної середньої освіти- ID: UA-2026-08-31-000746-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233993
ФИТЬКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПЕРЕРІСЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20567536ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби ДК 021:2015: 44810000-1 (Емаль алкідна яхтова 2,8 кг біла)- ID: UA-2026-08-31-000739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233990
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради" ЄДРПОУ: 35492401ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-000722-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233988
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Електророзподільні кабелі- ID: UA-2026-08-31-000741-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233987
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803595ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зуб ківша, болт та гайка зуба ковша- ID: UA-2026-08-31-000738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233985
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА" ЄДРПОУ: 33258999ДК 021:2015: 43640000-1 Частини екскаваторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-08-31-000735-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233982
ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби (фарба інтер'єрна)- придбання матеріалів для проведення ремонтних ро...×-
44810000-1 Фарби (фарба інтер'єрна)- придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-08-31-000736-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233981
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водопровідне обладнання- ID: UA-2026-08-31-000727-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233980
Вільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04388478ДК 021:2015: 39370000-6 Водопровідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:22458000-5 Друкована продукція на замовлення- ID: UA-2026-08-31-000725-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233979
Департамент молодіжної політики та спорту, розвитку територій і роботи з внутрішньо переміщеними особами Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40236209ДК 021:2015: 22458000-5 Друкована продукція на замовленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади звукової та візуальної сигналізації- ID: UA-2026-08-31-000734-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233978
Управління поліції охорони в Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 40109168ДК 021:2015: 31620000-8 Прилади звукової та візуальної сигналізаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:11)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скотч духсторонній. антисилікон,спрей вд-40- ID: UA-2026-08-31-000732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233977
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХОТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ХОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38231128ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне(канцелярське приладдя)- ID: UA-2026-08-31-000726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233976
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЗАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРЕЗАНСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998360ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект чорнил, чорнило ColorWay- ID: UA-2026-08-31-000733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233974
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з теплопостачання на 2026 рік: дільниці комунального підприємства "Житлово-ко...×-
Послуги з теплопостачання на 2026 рік: дільниці комунального підприємства "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський" ( з абоненською платою)
- ID: UA-2026-08-31-000730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233973
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Вузівський" ЄДРПОУ: 35303304ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-08-31-000728-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233972
КРЕМЕНЧУЦЬКА ГІМНАЗІЯ №3 КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22548922ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -