-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн металевий 30х30х30, саморіз по металу 16х3, гвинт М5х20 (код ДК 021:2015: 445300...×-
Кронштейн металевий 30х30х30, саморіз по металу 16х3, гвинт М5х20 (код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-09-04-013102-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301766
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
39717200-3 Кондиціонери (інвенторний кондиціонер з монтажем та підключенням)- ID: UA-2026-09-04-013099-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301765
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 39717200-3 КондиціонериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 15:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ручні димові гранати- ID: UA-2026-09-04-013097-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301763
Військова частина 3045 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803715ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 19:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Верхолазне спорядження)- ID: UA-2026-09-04-013094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301759
МОБІЛЬНИЙ РЯТУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ "СУМИ" ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЄДРПОУ: 33219415ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання- ID: UA-2026-09-04-013086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301757
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-04-013091-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301754
ПАСИЦЕЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 33850090ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня- ID: UA-2026-09-04-013087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301753
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироб...×-
ДК 021:2015 – 15810000-9 – Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Круасан в асортименті в індивідуальній упаковці – 15811300-9)
- ID: UA-2026-09-04-013088-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301752
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штанга оперативна ШО-35- ID: UA-2026-09-04-013082-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301750
ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний байховий.- ID: UA-2026-09-04-013079-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301748
Гімназія №8 Олександрійської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 24145743ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт системи опалення- ID: UA-2026-09-04-013084-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301747
Голованівське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37791599ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Детектори та аналізатори (аналізатор кисню в воді і в повітрі, диспергатор лабораторний, а...×-
Детектори та аналізатори (аналізатор кисню в воді і в повітрі, диспергатор лабораторний, аналізатор вологості)
- ID: UA-2026-09-04-013077-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301746
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров'яче, пастеризоване, 2,5%, п/е, ТМ "Лукавиця" 1000 г- ID: UA-2026-09-04-013085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301745
Забірський опорний заклад освіти Боярської міської ради ЄДРПОУ: 26312369ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 20% 350г плівка поліетиленова, Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, Йогурт 2,...×-
Сметана 20% 350г плівка поліетиленова, Кефір 2,5%, 400г., плівка поліетиленова, Йогурт 2,5% жиру, без наповнювача, без цукру, 1000 г.
- ID: UA-2026-09-04-013083-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301744
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Набір реактивів для кабінету біології- ID: UA-2026-09-04-013080-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301743
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 04370254ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -