-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК021:2015:71330000-0 Інженерні послуги різні (Технічна інвентаризація (проведення тех...×-
код ДК021:2015:71330000-0 Інженерні послуги різні (Технічна інвентаризація (проведення технічної інвентаризації будівель і споруд та виготовлення технічних паспортів, внесення відомостей в ЄДЕССБ)
- ID: UA-2026-09-04-007095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295823
Комунальне підприємство "Медичне об′єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відро 20л будівельне- ID: UA-2026-09-04-007096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295822
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти Київської обласної ради "Васильківський професійний коледж" ЄДРПОУ: 22204341ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчання з ОП- ID: UA-2026-09-04-007094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295821
КП БСР "Бородянкатеплопостачання" ЄДРПОУ: 44300471ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з організації участі в фіналі Чемпіонаті України 2015-2016 року народження у м. Х...×-
Послуга з організації участі в фіналі Чемпіонаті України 2015-2016 року народження у м. Хмельницький
- ID: UA-2026-09-04-007092-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295820
Управління гуманітарного розвитку виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44070248ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроконфорка КЕ 0,12/3,0- ID: UA-2026-09-04-007088-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295818
Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради ЄДРПОУ: 44013857ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор білий кристалічний для ЗДО- ID: UA-2026-09-04-007086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295815
Комунальний заклад "Хмільницький ліцей №4 Хмільницької міської ради" ЄДРПОУ: 25498099ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізор BRAVIS 24K4100H рідкокристалічний)- ID: UA-2026-09-04-007087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295812
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради ЄДРПОУ: 33172021ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адр...×-
Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)
- ID: UA-2026-09-04-007080-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295811
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катриджі Epson FX 890 PTR- ID: UA-2026-09-04-007082-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295810
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги Доступу до інформаційного ресурсу "Портал Радник у сфері публічних закупівель...- ID: UA-2026-09-04-007055-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295808
ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2026-09-04-007073-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295803
Вільшанська сільська рада ЄДРПОУ: 04388478ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх...×-
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх мереж газопостачання (підключення/відновлення газопостачання)
- ID: UA-2026-09-04-007069-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295802
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ "КОЛІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20214476ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-09-04-007075-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295800
ПІЩАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04377581ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля- ID: UA-2026-09-04-007057-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295799
КРЕМІНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44789075ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (олівці кольорові, картон коль...×-
ДК021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (олівці кольорові, картон кольоровий,папір кольоровий,клей олівець, фарба гуашна, зошит 35 аркушів)
- ID: UA-2026-09-04-007060-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295798
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ СМОЛІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НОВОУКРАЇНСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45230353ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -