-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної...×-
Послуги з ремонту монітора пацієнта 19348, інв. №1014019349, системи обігріву конвекційної War Touch 9198, інв. №10147141507 та пристрою для обігріву пацієнта Bair Hugger 025532, інв. №1014700521 за кодом ДК 021:2015 - 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
- ID: UA-2026-08-31-000167-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233411
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції...×-
ДК 021-2015: 64110000-0 - Поштові послуги (Послуги з пересилання письмової кореспонденції та документів)
- ID: UA-2026-08-31-000168-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233410
ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ізострічка- ID: UA-2026-08-31-000162-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233405
ЧЕРНІВЕЦЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКСВІТЛО" ЄДРПОУ: 05451090ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі. Код ДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-08-31-000161-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233404
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земельними ділян...×-
Розроблення землевпорядної документації для оформлення права користування земельними ділянками для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Рівне Рівненської міської ради Рівненського району Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-000160-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233403
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 05424874ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (Круг відрізний по металу)- ID: UA-2026-08-31-000159-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233402
Комунальне некомерційне підприємство "Володимирецький центр первинної медико-санітарної допомоги" Володимирецької селищної ради ЄДРПОУ: 38853852ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для легкового автомобіля- ID: UA-2026-08-31-000158-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233400
ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04353296ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дихальний апарат на стисненому повітрі DRAGER PSS 4000 в комплекті- ID: UA-2026-08-31-000152-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233399
Військова частина А4118 ЄДРПОУ: 26632364ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тяга ЗІЛ склоочисника СЛ-440, диск зчеплення МТЗ-80 на пруж.посил. (закрит.)- ID: UA-2026-08-31-000156-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233398
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля. Код ДК 021-2015 (CPV)03210000-6 - Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-08-31-000155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233397
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пластини TSCD для стерильного з’єднання магістралей- ID: UA-2026-08-31-000154-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233396
Комунальне підприємство "Рівненський обласний центр служби крові" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 02000079ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рекламно-інформаційна конструкція типу ролл ап 1000*2000 (код ДК 021-2015: 39290000-1 Фурн...×-
Рекламно-інформаційна конструкція типу ролл ап 1000*2000 (код ДК 021-2015: 39290000-1 Фурнітура різна (39294100- 0 Інформаційна та рекламна продукція))
- ID: UA-2026-08-31-000153-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233395
Виконавчий комітет Златопільської міської ради Харківської області ЄДРПОУ: 04396986ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту напівпричепів- ID: UA-2026-08-31-000145-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233394
Військова частина Т0940 ЄДРПОУ: 26632246ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт агрегатів ШВГУ 720- ID: UA-2026-08-31-000150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233393
КП "Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс"" ЄДРПОУ: 03328646ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Супутникове обладнання STARLINk- ID: UA-2026-08-31-000151-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233392
Комунальне виробниче підприємство "Теплоенерго"м. Горішні Плавні" ЄДРПОУ: 13940851ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняЗавершена -