-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з заправки та реставрації картриджа Brother DR-1075- ID: UA-2026-09-04-011086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299762
КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Маяківської сільської ради ЄДРПОУ: 43006278ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-04-011079-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299760
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів- ID: UA-2026-09-04-011081-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299759
Херсонський заклад дошкільної освіти №12 Херсонської міської ради ЄДРПОУ: 24114257ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-011076-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299758
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20611119ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів(р...×-
код ДК 021:2015:38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів(редуктор до газового балону)
- ID: UA-2026-09-04-011071-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299755
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінета біології в Баранівському ліцеї №2 ім. О. Сябрук Баранівської місь...×-
Поточний ремонт кабінета біології в Баранівському ліцеї №2 ім. О. Сябрук Баранівської міської ради
- ID: UA-2026-09-04-011070-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299753
Гуманітарний відділ Баранівської міської ради ЄДРПОУ: 44651720ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухоль 8см 300мл, Нержавіюча сталь- ID: UA-2026-09-04-011073-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299752
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 015:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представниц...×-
код ДК 015:2015 - 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг)
- ID: UA-2026-09-04-011075-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299751
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03327664ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Смуга сталева- ID: UA-2026-09-04-011054-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299747
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081221ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба водоемульсійна Дюфа Матлатекс 14 кг; Фарба Декор Акрилова 400 гр срібло; Фарба водое...×-
Фарба водоемульсійна Дюфа Матлатекс 14 кг; Фарба Декор Акрилова 400 гр срібло; Фарба водоемульсійна Дюфа 14 кг; Фарба Декор Акрилова 400 гр перлина; Емаль ПФ-115 Фарбекс Сіра 2.8 кг
- ID: UA-2026-09-04-011058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299745
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-011051-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299744
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ "АГРОНОМІЧНА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ" ЄДРПОУ: 33441837ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний, рушник паперовий, серветки- ID: UA-2026-09-04-011052-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299743
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Південноукраїнської міської ради ЄДРПОУ: 24548027ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обстеження комп’ютерної техніки, медичного обладнання, електро-обладн...×-
Послуги з технічного обстеження комп’ютерної техніки, медичного обладнання, електро-обладнання, механічного обладнання, різноманітних пристроїв та приборів, іншого устаткування
- ID: UA-2026-09-04-011060-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299738
Державне некомерційне підприємство "Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 23598715ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інже...×-
Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (послуги по проведенню експертизи по об’єкту: «Реконструкція приміщень першого поверху прибудови літера «А5-4», «А6-4» зі створення відділення реабілітації з благоустроєм прилеглої території КНП «ВОДКЛ ВОР» за адресою: Україна, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 108 (коригування)КНП «ВОДКЛ ВОР» за адресою :Україна, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе,108» (коригування)
- ID: UA-2026-09-04-011046-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299737
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 03082760ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (рулетка)- ID: UA-2026-09-04-011061-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299735
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412366ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейЗавершена -