-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця (код за ЄЗС ДК 021:2015:03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція)- ID: UA-2026-09-02-004451-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263280
Яблунівська сільська рада ЄДРПОУ: 04415896ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95- ID: UA-2026-09-02-004480-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263279
ПОРИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39522591ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в с. Кацмазів Станіславчицької тери...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в с. Кацмазів Станіславчицької територіальної громади
- ID: UA-2026-09-02-004488-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263278
Станіславчицька сільська рада ЄДРПОУ: 04330450ДК 021:2015: 45233140-2 Дорожні роботиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), дизельне паливо (Євро 5) (код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дисти...×-
Бензин А-95 (Євро 5), дизельне паливо (Євро 5) (код ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти)
- ID: UA-2026-09-02-004435-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263275
Вища школа публічного управління ЄДРПОУ: 31115684ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік- ID: UA-2026-09-02-004456-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263274
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист металевий 1мм- ID: UA-2026-09-02-004470-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263273
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель КПП-ВП; Кабель HDMI- ID: UA-2026-09-02-004436-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263272
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26239738ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення належного санітарного стану прилеглої території біля приміщення- ID: UA-2026-09-02-004448-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263271
УДКСУ у місті Чернігові Чернігівської області ЄДРПОУ: 38054398ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), картка; Дизельне паливо (Євро 5), картка; Газ нафтовий скраплений, к...×-
Бензин А-95 (Євро 5), картка; Дизельне паливо (Євро 5), картка; Газ нафтовий скраплений, картка
- ID: UA-2026-09-02-004439-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263270
КП ММР "Миколаївелектротранс" ЄДРПОУ: 03328468ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак 0,750 кг- ID: UA-2026-09-02-004441-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263269
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 7 (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ "РОМАШКА" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 26244900ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Урни (зі встановленням)- ID: UA-2026-09-02-004422-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263268
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 42155106ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване 3,2%, молоко згущене з цукром, 8,5%- ID: UA-2026-09-02-004464-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263266
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" М. ХМІЛЬНИКА ЄДРПОУ: 37562344ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Авторський нагляд під час виконання робіт по об'єкту "Капітальний ремонт систем...×-
Авторський нагляд під час виконання робіт по об'єкту "Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації будівель Ямпільського ліцею і котельні та блискавкозахисту будівлі котельні Ямпільського ліцею Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області "(код ДК 021:2015: 71520000-9 -- Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-09-02-004440-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263265
Ямпільський ліцей Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 23564981ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричне обладнання для транспортних засобів дільниці благоустрою- ID: UA-2026-09-02-004427-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263264
Ставищенське житлово-комунальне підприємство ЄДРПОУ: 03346704ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стійки для 8 батарей DEYE BOS-G (3U-LRACK)- ID: UA-2026-09-02-004459-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263261
Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області ЄДРПОУ: 13322403ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАктивна -