-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти (Класифікація за ДК 021-2015 15130000-8 - М’ясопродукти)- ID: UA-2026-09-05-000627-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303537
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички Doloni з покриттям ПВХ- ID: UA-2026-09-05-000626-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303536
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon Pixma G3410 з Wifi- ID: UA-2026-09-05-000625-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303535
Тайкурська гімназія Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 25316265ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк...×-
Мандарини свіжі, Банани свіжі, Огірки свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий, Помідори (томати) свіжі, Абрикоси свіжі, Ківі, Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
- ID: UA-2026-09-05-000624-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303534
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛИСОВИЦЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 22389719ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прожектор секційний- ID: UA-2026-09-05-000623-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303533
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки для сміття- ID: UA-2026-09-05-000621-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303532
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриття підлоги та стін- ID: UA-2026-09-05-000620-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303531
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БУКОВИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ УСПІШНОЇ МОЛОДІ" ЄДРПОУ: 14271850ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор (Класифікація за ДК 021-2015 15830000-5 - Цукор і супутня продукція)- ID: UA-2026-09-05-000618-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303530
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир плавлений (Класифікація за ДК 021-2015 15540000-5 - Сирні продукти)- ID: UA-2026-09-05-000619-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303529
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйце куряче І категорії (за кодом ДК 021-2015: 03140000-4 - Продукція тваринництва та супу...×-
Яйце куряче І категорії (за кодом ДК 021-2015: 03140000-4 - Продукція тваринництва та супутня продукція)
- ID: UA-2026-09-05-000617-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303528
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Рекуператор Ventoxx Harmony з пультом ДУ, повітропровід 0,5 м в кількості 2 шт., Львів Тру...×-
Рекуператор Ventoxx Harmony з пультом ДУ, повітропровід 0,5 м в кількості 2 шт., Львів Труба 160/3,0*3,2мм риж.зов. в кількості 19 шт., Львів Труба 160/2,0*3,2мм риж.зов. в кількості 19 шт., Львів Трійник 160/160/90 риж.зов в кількості 38 шт.
- ID: UA-2026-09-05-000616-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303527
Військова частина А7014 ЄДРПОУ: 24974072ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для господарства- ID: UA-2026-09-05-000615-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303526
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення ка...×-
Вироби медичного призначення для проведення офтальмологічних втручань: Система введення канюлі троакару з клапаном, 25 калібру, 4 мм або еквівалент; Система введення канюлі троакару з клапаном, 23 калібру, 4 мм або еквівалент; Ретрактори для райдужної оболонки; Ніж для парацентеза, 45 градусів, або еквівалент; 1.8 мм (mm) Преміальний вакуумний факоемульсифікаційний комплект із голкою MICS або еквівалент; Stellaris PC TSV 25ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Stellaris PC TSV 23ga Комплект для комбінованої вітректомії з клапанами, AFI та широким місцевим світильником або еквівалент; Комплект 25G TWEDGE VITPACK SH що складається з: касета EASYSYS для високого вакууму; чохли для R-EVOLUTION /R-EVO SMART; комплект інфузійний для контрольованої іригації; комплект 25G VITRECTOMY KIT SC 2W FES або еквівалент; Канюля для віскоеластика, або еквівалент; Газ для використання в офтальмології (C2F6 гексафторетан); Газ для використання в офтальмології (C3F8 октафторпропан) (ДК 021:2015: 33160000-9 «Устаткування для операційних блоків»)
- ID: UA-2026-09-05-000614-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303525
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 26508184ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ваги електронні підлогові до 300 кг, Ваги електронні настільні до 50 кг- ID: UA-2026-09-05-000613-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303524
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 38311000-8 Електронні ваги та приладдя до нихПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе хека с/м, без шкіри, 200-300г, ДСТУ 4379- ID: UA-2026-09-05-000611-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303523
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 09:00)
-