-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відро з кришкою- ID: UA-2026-09-03-008614-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282032
ТУРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ П'ЯДИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566867ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термометр ТБ- 80- 50 0+120-1,5-О, термометр ТБ-100- 50 0+120-1,5-О, бобишка БШ-35 G1/2; 38...×-
Термометр ТБ- 80- 50 0+120-1,5-О, термометр ТБ-100- 50 0+120-1,5-О, бобишка БШ-35 G1/2; 38410000-2 - Лічильні прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-008613-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282031
ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарон- ID: UA-2026-09-03-008612-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282028
Будківська гімназія Почаївської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 23591328ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плити ОСБ (OSB), одиниця виміру м.кв- ID: UA-2026-09-03-008621-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282027
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 38223651ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 07:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з визначення технічного стану транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-008622-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282026
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-03-008616-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282021
Комунальний заклад "Шполянський академічний ліцей "Джерело" Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 04591630ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31220000-4 - Елементи електричних схем (Вимикач 2-й з підсвічуванням RН (Kira) НN-016051;...×-
31220000-4 - Елементи електричних схем (Вимикач 2-й з підсвічуванням RН (Kira) НN-016051; Розетка 1-а Schneider (Asfora); Рамка горизонтальна 3-а Schneider (Asfora); Рамка горизонтальна 2-а Schneider (Asfora); Коробка настановна бетон (61х46); Стрічка ізоляційна 13х19мм 20м чорна Аско; Коробка розподільна 100*100)
- ID: UA-2026-09-03-008615-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282019
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРИВОРІЗЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№3)" ЄДРПОУ: 14316899ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмаль картопляний- ID: UA-2026-09-03-008630-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282018
ЗАВОРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25300944ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа металева розбірна на 5 полиць 900 мм (графіт), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 391...×-
Шафа металева розбірна на 5 полиць 900 мм (графіт), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39150000-8 - Меблі та приспособи різні
- ID: UA-2026-09-03-008609-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282017
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38181800ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаки поштової оплати (блок поштовий, марка поштова стандартна, марка поштова художня)- ID: UA-2026-09-03-008607-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282013
Холмківська сільська рада Ужгородського району Закарпатської області ЄДРПОУ: 22096259ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газових приладів (послуги з технічного обслуговування...×-
Послуги з технічного обслуговування газових приладів (послуги з технічного обслуговування системи газопостачання)
- ID: UA-2026-09-03-008597-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282012
Чернівецька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910120ДК 021:2015: 50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з відлову тварин з подальшою стерилізацією, вакцинацією.- ID: UA-2026-09-03-008603-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282011
Перечинська міська рада Закарпатської області ЄДРПОУ: 04351274ДК 021:2015: 77610000-9 Послуги з відлову тваринАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа ввідна з АВР- ID: UA-2026-09-03-008601-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282010
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
профіль для підлоги- ID: UA-2026-09-03-008611-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282008
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Калібрувальне тавро №9К- ID: UA-2026-09-03-008604-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282007
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації ЄДРПОУ: 02568087ДК 021:2015: 39360000-3 Пломбувальне обладнанняАктивна -