-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: пров....×-
Поточний ремонт ігрового майданчика на території загального користування за адресою: пров. Петра Ротача, 9 у м. Полтава
- ID: UA-2026-09-02-001231-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260122
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради ЄДРПОУ: 03365854ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (т...×-
Код ДК 021:2015:33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки (туалетний папір, паперові рушники)
- ID: UA-2026-09-02-001232-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260121
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ІВАНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44569715ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шквидкозшивачі та супутнє приладдя- ID: UA-2026-09-02-001216-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260120
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради ЄДРПОУ: 25616274ДК 021:2015: 22850000-3 Швидкозшивачі та супутнє приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне Визначити за довідник...×-
ДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне Визначити за довідником (папір ксероксний, скоби,канцелярські скрепки, ручки, теки реєсиратори) к
- ID: UA-2026-09-02-001234-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260119
Фінансовий відділ Глибоцької селищної ради ЄДРПОУ: 44042144ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квадрокоптер CADDXFPV PROTOS RTF Kit (C0CA-TZ056),(ДК 021-2015-34710000-7 - Вертольоти, лі...×-
Квадрокоптер CADDXFPV PROTOS RTF Kit (C0CA-TZ056),(ДК 021-2015-34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
- ID: UA-2026-09-02-001228-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260118
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові чи картонні реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-02-001235-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260116
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991501ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Термоперетворювачі ТСП, ПВ- ID: UA-2026-09-02-001226-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260115
ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти (крупа манна,крохмаль картопляний)- ID: UA-2026-09-02-001218-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260113
ГІМНАЗІЯ №2 ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 23545558ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поштові марки- ID: UA-2026-09-02-001221-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260111
ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картки первинного обліку- ID: UA-2026-09-02-001238-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260109
Виконавчий комітет Багачевської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 04060832ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з адміністрування(обслуговування) програмного забезпечення, у складі: супро...×-
Надання послуг з адміністрування(обслуговування) програмного забезпечення, у складі: супроводження комп'ютерної програми "Українська бухгалтерська система УБС"(код 48440000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
- ID: UA-2026-09-02-001213-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260108
Зорянська гімназія Устилузької міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 23019083ДК 021:2015: 48440000-4 Пакети програмного забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського облікуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-02-001210-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260107
Відділ соціального захисту Перегонівської сільської ради ЄДРПОУ: 44131993ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
предмети державної та протокольної атрибутики (древко до прапора України)- ID: UA-2026-09-02-001215-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260105
Відділ соціальної політики Балтської міської ради Одеської області ЄДРПОУ: 45103794ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова- ID: UA-2026-09-02-001220-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260104
ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічільник води 15хЕ-Т Q3 1,6 Hidrotech(Київ)(20),Кран кульовий в-з Ду 15 мет. DK Grand(15/...×-
Лічільник води 15хЕ-Т Q3 1,6 Hidrotech(Київ)(20),Кран кульовий в-з Ду 15 мет. DK Grand(15/120) Pу=40,Т=20..+150 С; вода,пар,повітря,Фільтр осадовий муфтовий DK Grand Ду15(24/192),Клапан звор муфт Ду 15 лат.шток "MS" (17/1360)
- ID: UA-2026-09-02-001222-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260102
КП ''Царичанське виробниче об'єднання житлово- комунального господарства'' Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 44081010ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -