-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15510000-6 Молоко та вершки (молоко)- ID: UA-2026-09-04-012612-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301279
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул....×-
«Відновлювальні роботи (капітальний ремонт) на багатоквартирному житловому будинку на вул. Ентузіастів,41 у м. Києві, пошкодженому внаслідок воєнних дій Російської Федерації» (код CPV за ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-012607-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301277
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Гузар,1) (оди...×-
Послуги страхування майна юридичних осіб (Чернівецька обл., м. Чернівці, вул.Гузар,1) (один)
- ID: UA-2026-09-04-012610-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301276
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології ЄДРПОУ: 21425063ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з заправки/регенерації картриджів та технічного обслуговування друкувальної техні...×-
Послуги з заправки/регенерації картриджів та технічного обслуговування друкувальної техніки
- ID: UA-2026-09-04-012585-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301275
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-04-012552-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301272
Військова частина А7042 ЄДРПОУ: 26623738ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (кут перфорований пластикови...×-
ДК 021-2015 (CPV) 44190000-8 - Конструкційні матеріали різні (кут перфорований пластиковий)
- ID: UA-2026-09-04-012605-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301270
ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-04-012600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301268
Машівський ліцей Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018250ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильник накладний 60см на 60см(код за ЄЗС ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлю...×-
Світильник накладний 60см на 60см(код за ЄЗС ДК 021:2015:31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)
- ID: UA-2026-09-04-012596-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301267
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39561452ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мультиметр- ID: UA-2026-09-04-012601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301265
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24910000-6 Клеї (клей універсальний 18 кг)- ID: UA-2026-09-04-012598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301264
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 22799966ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (штукатурка, гру...×-
ДК 021-2015 (CPV) 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (штукатурка, грунтівка)
- ID: UA-2026-09-04-012603-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301263
ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування(аутсорсинг)- ID: UA-2026-09-04-012586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301262
Опорний заклад освіти Кіцманський ліцей Кіцманської міської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 21443138ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги прокату екскаватора з оператором, згідно коду ДК 021:2015: 45520000-8 — Прокат обл...×-
Послуги прокату екскаватора з оператором, згідно коду ДК 021:2015: 45520000-8 — Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
- ID: UA-2026-09-04-012594-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301261
Мукачівське міське комунальне підприємтсво "Чисте місто" ЄДРПОУ: 36523257ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 71340000-3 Комплексні інженерні послуги (виготовлення техніч...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 - 71340000-3 Комплексні інженерні послуги (виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки з кадастровим номером 4624810600:21:000:0523 площею 22.3813га)
- ID: UA-2026-09-04-012595-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301259
ВЕЛИКОМОСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04056316ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металоконструкції (стела)- ID: UA-2026-09-04-012589-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301255
Горщиківська сільська рада ЄДРПОУ: 04347930ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -