-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, квасоля, сочевиця, горох.- ID: UA-2026-09-02-003735-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262607
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДУБОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905899ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення у Олешанському ліцеї Олешанської сільської ради ОТГ Івано...×-
Поточний ремонт системи опалення у Олешанському ліцеї Олешанської сільської ради ОТГ Івано-Франківського оайону Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-09-02-003740-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262606
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-02-003745-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262605
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Берегівської міської ради ЄДРПОУ: 44269594ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Майнові інтереси- ID: UA-2026-09-02-003726-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262604
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифризні речовини- ID: UA-2026-09-02-003739-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262603
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 31793056ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд за виконанням робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дороги заг...×-
Авторський нагляд за виконанням робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дороги загального користування місцевого значення Крупське-Розділ та тротуару на території Новороздільської територіальної громади"
- ID: UA-2026-09-02-003738-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262601
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свердла SDS PLUS 10,0*160; Свердла по металу 10.0*133- ID: UA-2026-09-02-003744-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262600
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Малярна Стрічка жовта 48мм*40м. Код Товару за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 -...×-
Малярна Стрічка жовта 48мм*40м. Код Товару за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами».
- ID: UA-2026-09-02-003734-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262598
Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського ЄДРПОУ: 05417058ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проектор з кріпленням в комплекті- ID: UA-2026-09-02-003731-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262597
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опора Г-подібна 4.0 м (80*80) на один LED світильник, порошкове покриття (анкерна закладна...×-
Опора Г-подібна 4.0 м (80*80) на один LED світильник, порошкове покриття (анкерна закладна у комплекті)
- ID: UA-2026-09-02-003703-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262595
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗАВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43961199ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд транспортних засобів- ID: UA-2026-09-02-003729-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262593
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка фасадна цементна фінішна біла Ферозіт 300 5кг- ID: UA-2026-09-02-003722-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262592
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони ЄДРПОУ: 08571794ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-003689-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262590
КУ "Петричанський психоневрологічний будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189989ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
натягувач ланцюга, хрестовина вала карданного, муфта синхронізатора коробки передач та інш...×-
натягувач ланцюга, хрестовина вала карданного, муфта синхронізатора коробки передач та інші запчастини
- ID: UA-2026-09-02-003719-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262588
ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-09-02-003721-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262586
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЧЕРЕМОШНЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ " ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37179649ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -