-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015-71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний на...×-
код ДК 021:2015-71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт (Технічний нагляд за виконанням робіт з капітального ремонту на об'єкті підряду:"Капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту з облаштуванням ІІ виходу в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №580 "Ольвія" Оболонського району м. Києва, вул. Петра Панча, 7-А")
- ID: UA-2026-08-31-005071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238368
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005072-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238366
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 66510000-8 Страхові послуги (Страхування цивільно-правової відповідаль...×-
ДК 021:2015 (CPV) : 66510000-8 Страхові послуги (Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2026-08-31-005069-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238365
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01993256ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя (Віник пластиковий)- ID: UA-2026-08-31-005080-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238364
КП Надвірнакомунсервіс ЄДРПОУ: 33617326ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тачка (ДК 021:2015 - 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічн...×-
Тачка (ДК 021:2015 - 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини)
- ID: UA-2026-08-31-005070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238363
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з публічного художнього виконання концертної програми артистами- ID: UA-2026-08-31-005073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238362
Національна філармонія України ЄДРПОУ: 02226010ДК 021:2015: 92310000-7 Послуги зі створювання та інтерпретування мистецьких і літературних творівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр паливний- ID: UA-2026-08-31-005075-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238361
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41830544ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-08-31-005060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238360
Військова частина А4751 ЄДРПОУ: 26629592ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги (визначення швидкості руху повітря, вологості повітря або температури...×-
Лабораторні послуги (визначення швидкості руху повітря, вологості повітря або температури повітря, визначення рівнів: природної та штучної освітленості).
- ID: UA-2026-08-31-005065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238358
БУЗЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЛИНОНЬКА" БУЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26232920ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Держав...×-
Послуги з поточного ремонту під’їзної залізної дороги Головного логістичного центру Державної прикордонної служби України
- ID: UA-2026-08-31-005064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238356
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичний огляд працівників- ID: UA-2026-08-31-005059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238351
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24960000-1 Хімічна продукція різна- ID: UA-2026-08-31-005057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238350
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильник "ВИХІД"...×-
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Світильник "ВИХІД" EL50ARD (6 LED/0,8W) 230V)
- ID: UA-2026-08-31-005055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238349
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЄДРПОУ: 42045473ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-005058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238348
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-005052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238347
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -