-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичний огляд працівників- ID: UA-2026-08-31-005059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238351
КУ "Центр соціальних послуг"Чернеччинської сільської ради ЄДРПОУ: 24009514ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-08-31-005052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238347
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АДМІНІСТРАЦІЯ РІЧКОВИХ ПОРТІВ" ЄДРПОУ: 33404067ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер CH-S24FTXLA2-NG- ID: UA-2026-08-31-005054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238346
Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ ЄДРПОУ: 43041752ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-005050-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238345
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-005049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238344
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термоусадка- ID: UA-2026-08-31-005048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238342
Заклад дошкільної освіти №1 “Веселка” Красилівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 35582620ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сітка москитна- ID: UA-2026-08-31-005047-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238341
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск зчеплення ЗІЛ- ID: UA-2026-08-31-005046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238340
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття код 18930000-7 Мішки та пакети- ID: UA-2026-08-31-005053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238339
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13743205ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР...×-
Поточний ремонт приміщень №141-154 корпусу літера "В" КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВМР за адресою: вул. Кургузова, 1, м. Вишгород, Київської області (ДК 021: 2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-005030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238336
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШГОРОДСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01994391ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лічильні прилади- ID: UA-2026-08-31-005027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238333
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИТЯЧА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 6" ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02774705ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні приладиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 с...×-
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234)
- ID: UA-2026-08-31-005040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238332
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ, ГЕМАТОЛОГІЇ, ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ” ЄДРПОУ: 02005639ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник З-646 БП 340 г. Запоріжжя- ID: UA-2026-08-31-005043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238329
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістральні вироби- ID: UA-2026-08-31-005034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238328
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до автомобіля- ID: UA-2026-08-31-005026-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238327
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДЕНКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01993428ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -