-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-014098-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302766
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче)- ID: UA-2026-09-04-014097-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302765
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2026-09-04-014096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302764
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:30)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт з відновлення покриття (улаштування тротуарної плитки) після проведення ав...×-
поточний ремонт з відновлення покриття (улаштування тротуарної плитки) після проведення аварійно-відновлювальних робіт на зовнішньої теплотрасі в ЗДО № 46 м.Житомира
- ID: UA-2026-09-04-014095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302761
Заклад дошкільної освіти № 46 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061522ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейдж- ID: UA-2026-09-04-014092-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302759
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб (0,600 кг)- ID: UA-2026-09-04-014090-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302758
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя для мистецтва та рукоділля (набори для творчості: фарби, фломастери, олівц) за ко...×-
Приладдя для мистецтва та рукоділля (набори для творчості: фарби, фломастери, олівц) за кодом ДК 021:2015: 37820000-2.
- ID: UA-2026-09-04-014089-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302757
КП Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 42587236ДК 021:2015: 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор- ID: UA-2026-09-04-014088-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302756
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІНГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02125289ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (цукор ванільний)- ID: UA-2026-09-04-014087-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302755
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-09-04-014086-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302754
Військова частина А4667 ЄДРПОУ: 26637383ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лінолеум за кодом ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-04-014084-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302753
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Філе оселедця (Класифікація за ДК 021-2015 15230000-9 - Сушена чи солена риба; риба в роз...×-
Філе оселедця (Класифікація за ДК 021-2015 15230000-9 - Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена риба)
- ID: UA-2026-09-04-014085-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302752
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15230000-9 Сушена чи солена риба; риба в розсолі; копчена рибаАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір...×-
Пробірка вакуумна: Об'єм 6 мл., розмір: 13х100 мм, наповнювач: без наповнювача, колір кришки: Червоний, стерильна; Пробірка вакуумна: Об'єм 2,7 мл., розмір: 13х75 мм, наповнювач: цитрат натрію 3,8%, колір кришки: Блакитний, стерильна
- ID: UA-2026-09-04-014083-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302751
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОЧАКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ОЧАКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998265ДК 021:2015: 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплектиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 05:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі понірувальні- ID: UA-2026-09-04-014081-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302750
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао.- ID: UA-2026-09-04-014082-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302749
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -