-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка димових та вентиляційних каналів- ID: UA-2026-08-31-002908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236208
Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради ЄДРПОУ: 40202948ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шкворнедав 214/2026- ID: UA-2026-08-30-000480-a
- Дата створення : 30.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236207
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А0237 ЄДРПОУ: 24973368ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Костюм робочий (утеплений)- ID: UA-2026-08-31-002907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236206
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука" ЄДРПОУ: 03351958ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 11:40)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси- ID: UA-2026-08-31-002916-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236205
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Окуляри газозварника ESAB Warrior Spec, затемнення 5 ; 18140000-2 Аксесуари до робочого од...×-
Окуляри газозварника ESAB Warrior Spec, затемнення 5 ; 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (18143000-3 Захисне спорядження)
- ID: UA-2026-08-31-002903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236203
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 31319242ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Інструменти та матеріали для військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд- ID: UA-2026-08-31-002886-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236201
Військова частина Т0320 ЄДРПОУ: 33125935ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з впровадження програмного забезпечення- ID: UA-2026-08-31-002909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236200
СМІЛЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 36778980ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло предметне- ID: UA-2026-08-31-002896-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236199
Комунальне некомерційне підприємство "Великомихайлівська багатопрофільна лікарня” Великомихайлівської селищної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998727ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для ремонту електромереж (матеріали для благоустрою території Христинівської міс...×-
Матеріали для ремонту електромереж (матеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ), (код ДК 021:2015 -38710000-5 Таймери)
- ID: UA-2026-08-31-002900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236198
ХРИСТИНІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03356996ДК 021:2015: 38710000-5 ТаймериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з гарантійного технічного обслуговування спеціальних вантажних автомобілів Renault- ID: UA-2026-08-31-002906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236197
Військова частина А4167 ЄДРПОУ: 08252600ДК 021:2015: 50114000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт системи опалення в частині...×-
Здійснення авторського нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт системи опалення в частині будівлі (заходи з енергозбереження) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу N143 Харківської міської ради» за адресою: 61064, м. Харків, вул.Львівська, 21» (код ДК 021:2015 – 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-08-31-002902-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236195
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-08-31-002891-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236194
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417547ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами- ID: UA-2026-08-31-002899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236193
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 02004841ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Холодильні шафи- ID: UA-2026-08-31-002898-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236192
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 03.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата вартості путівок для ветеранів війни- ID: UA-2026-08-31-002893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236191
Відділ соціального захисту населення Савранської селищної ради ЄДРПОУ: 43908334ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -