-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельний генератор 5,5-6,5 кВт- ID: UA-2026-09-04-013614-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302283
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0400 (В/Ч Т0400) ЄДРПОУ: 33179027ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Валик Сінтекс під ручку ф6мм, 6*30/150мм ворс 16мм. POLAX (16-004)- ID: UA-2026-09-04-013616-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302282
Комунальний заклад "Тростянецька дитяча музична школа" ЄДРПОУ: 05463006ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Відбір управителя складного активу
-
КЕП
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майн...×-
Процедура відбору учасників для визначення управителя складним активом, актив: рухоме майно (залізничні вагони у кількості 111 одиниць)
- ID: UA-2026-09-04-013615-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302281
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИЯВЛЕННЯ,РОЗШУКУ ТА УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ,ОДЕРЖАНИМИ ВІД КОРУПЦІЙНИХ ТА ІНШИХ ЗЛОЧИНІВ ЄДРПОУ: 41037901ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 05.10.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Вінницька обл- ID: UA-2026-09-04-013613-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302280
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення- ID: UA-2026-09-04-013610-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302277
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна сум...×-
ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)
- ID: UA-2026-09-04-013609-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302276
КП "ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ЛІНІЙНЕ УПРАВЛІННЯ АВТОДОРІГ" ЄДРПОУ: 03349499ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Риба заморожена обезголовлена «Хек» Харківська обл- ID: UA-2026-09-04-013602-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302274
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої...×-
Видання підручника для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н 54.1 - Н 54.2) 3 клас (у 4 - х частинах) (Частина 2, авт. Пономарьова К. І., Гайова Л. А.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-09-04-013607-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302273
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері охорони здоров'я інші (код 85140000-2 згідно Державного класифікатора...×-
Послуги у сфері охорони здоров'я інші (код 85140000-2 згідно Державного класифікатора продукції та послуг ДК 021-2015) відповідно до Специфікації.
- ID: UA-2026-09-04-013604-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302270
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуал...×-
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
- ID: UA-2026-09-04-013603-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302269
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 37665263ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко 2,5%- ID: UA-2026-09-04-013601-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302268
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шиноремонтні послуги- ID: UA-2026-09-04-013598-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302267
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатний соус, йогурт.- ID: UA-2026-09-04-013600-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302266
Борщівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Я.П.Горошка Борсуківської сільської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24622321ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з медичного обслуговування населення- ID: UA-2026-09-04-013599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302264
Тростянецька гімназія Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24902641ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Відрізний круг MULTICONSTRUCT 125×1.0 мм, прямий BOSCH- ID: UA-2026-09-04-013587-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302263
військова частина А 2641 ЄДРПОУ: 24982999ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 19:14)
-