-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
- ID: UA-2026-08-31-001781-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235086
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТЕРНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 39011491ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-08-31-001775-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235085
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Росинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158651ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом для забезпечення організації туристично...×-
Послуги з обслуговування автомобільним транспортом для забезпечення організації туристично-культурної подорожі дітей Очаківської міської територіальної громади до міста Калелья (Королівство Іспанія), автотранспортом за затвердженим маршрутом
- ID: UA-2026-08-31-001777-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235084
Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 20908279ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення ЗРУ в будівлі ПС 110/35/6 кВ «Долина»- ID: UA-2026-08-31-001783-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235083
АТ Прикарпаттяобленерго ЄДРПОУ: 00131564ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарби- ID: UA-2026-08-31-001779-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235082
ЦНСП Надлацької сільської ради ЄДРПОУ: 44026541ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин пов"язані...×-
Придбання насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин пов"язаніих з виробництвом с/п.
- ID: UA-2026-08-31-001782-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235079
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 03110000-5 Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці робочі- ID: UA-2026-08-31-001771-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235076
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні, згідно коду ДК 021:2015 39510000-0 - Вироби домашнього текстилю- ID: UA-2026-08-31-001752-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235074
Управління освіти Ніжинської міської ради ЄДРПОУ: 02147606ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічного паспорту- ID: UA-2026-08-31-001770-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235073
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний (сірий),картон- ID: UA-2026-08-31-001761-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235072
КУ "Ізмаїльський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" ЄДРПОУ: 20998130ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблички інформаційні тактильні- ID: UA-2026-08-31-001768-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235071
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВЕЛИМЧЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБ′ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 42268651ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення за кодом CPV за ДК 021:2015 -...×-
Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення за кодом CPV за ДК 021:2015 - 65110000-7 Розподіл води
- ID: UA-2026-08-31-001766-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235070
Комунальне некомерційне підприємство "Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування Бершадської міської ради" ЄДРПОУ: 01982494ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельни...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок за адресою село Золотарьово, ур. "Черетови", Хустського райну.
- ID: UA-2026-08-31-001767-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235067
ДРАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04350027ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини для військової автомобільної техніки спеціального призначення- ID: UA-2026-08-31-000007-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235066
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-001758-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235065
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -