-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фасонний елемент- ID: UA-2026-08-31-006118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239411
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 04.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту медичного обладнання (Мідас 6/12)- ID: UA-2026-08-31-006117-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239409
КП "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40888750ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) : 44411000-4 Санітарна техніка- ID: UA-2026-08-31-006125-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239407
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради ЄДРПОУ: 43162486ДК 021:2015: 44411000-4 Санітарна технікаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Миру в с.Михайлі...×-
Виконання робіт: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Миру в с.Михайлівка Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-006114-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239404
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
зошити учнівські- ID: UA-2026-08-31-006116-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239403
Служба (управління) у справах дітей Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37573872ДК 021:2015: 22830000-7 ЗошитиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Урни для сміття- ID: UA-2026-08-31-006112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239402
Баштанська міська рада ЄДРПОУ: 04376469ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профіль 15х15- ID: UA-2026-08-31-006108-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239401
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 33140000-3 - Медичні матеріали- ID: UA-2026-08-31-006098-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239400
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок- ID: UA-2026-08-31-006100-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239398
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини для автобусів- ID: UA-2026-08-31-006104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239397
Відділ освіти Бородянської селищної ради ЄДРПОУ: 43078651ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 (82XQ01K0RA) (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-006050-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239396
Військова частина 3052 Національної гвардії України ЄДРПОУ: 08803781ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
папір офісний А4- ID: UA-2026-08-31-006091-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239395
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОВІЩЕНСЬКА ЛІКАРНЯ" БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995309ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИ...×-
КОД ДК 021:2015 45450000-6 - ІНШІ ЗАВЕРШАЛЬНІ БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ (ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ФАСАДУ ВИРОБНИЧОГО КОРПУСУ ЛІТ.Л-4 ЗА АДРЕСОЮ: М. ДНІПРО, ВУЛ. ТРОЇЦЬКА, 21А)
- ID: UA-2026-08-31-006096-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239394
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Манометр ДМ 05-МП-3У 100 - 1 МПа - 1,5 G1/2 ТУ У 33.2-14307481-031:2005- ID: UA-2026-08-31-006103-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239393
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буряк столовий, капуста, морква- ID: UA-2026-08-31-006102-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239392
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01999939ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -