-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори (Oseltamivir) згідно ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-08-31-008839-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242112
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 01984441ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стояки залізобетонні ЛЕП- ID: UA-2026-08-31-008838-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242111
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131529ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікова...×-
Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки та послуга з надання права використання комп’ютерної програми «Програмний комплекс «Варта»
- ID: UA-2026-08-31-008837-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242110
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 37552996ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профнастил колір "граніт"- ID: UA-2026-08-31-008825-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242107
КП "Благоустрій-Сосниця" ЄДРПОУ: 41877116ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокладання додаткової лінії електропостачання в будівлі ГУ ПФУ за адресою: м. Запоріжжя,...×-
Прокладання додаткової лінії електропостачання в будівлі ГУ ПФУ за адресою: м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, 10
- ID: UA-2026-08-31-008832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242106
Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області ЄДРПОУ: 20490012ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання- ID: UA-2026-08-31-008822-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242105
КНП "Турківська центральна міська лікарня" Турківської міської ради Самбірського району ЄДРПОУ: 01997030ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги кейтерингового обслуговування під час одноденного заходу- ID: UA-2026-08-31-008819-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242102
Громадська спілка Вінницький аналітично-просвітницький центр «Ветеранський простір» ЄДРПОУ: 43622201ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні вироби- ID: UA-2026-08-31-008826-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242100
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ УКРАЇНИ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02224531ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бетонна суміш- ID: UA-2026-08-31-008820-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242096
КП "Харківський метрополітен" ЄДРПОУ: 04805918ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з управління небезпечними відходами- ID: UA-2026-08-31-008812-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242093
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" ЄДРПОУ: 03328913ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна вхідного (дооблікового) модульного трифазного автоматичного вимикача (с. Хацьки вул...×-
Заміна вхідного (дооблікового) модульного трифазного автоматичного вимикача (с. Хацьки вул. Шевченка 69а)((Код за ДК 021:2015:50410000-2: Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
- ID: UA-2026-08-31-008821-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242092
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області ЄДРПОУ: 45963528ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура Панель LED 60*60- ID: UA-2026-08-31-008829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242090
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою вул. Майбороди Платона 5...×-
Послуга з поточного ремонту покрівлі житлового будинку за адресою вул. Майбороди Платона 5/9
- ID: UA-2026-08-31-008830-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242089
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва" ЄДРПОУ: 34966254ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. заді...×-
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, що у т.ч. задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації, а саме запчастини
- ID: UA-2026-08-31-008814-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242088
ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги...×-
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з експлуатації складових газорозподільної системи)
- ID: UA-2026-08-31-008817-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242083
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -